Pšenica 2025-2026

@Peet sve dok nemaš problem sa divljim ovsem budi srećan.
Kod nas je katastrofa koliko ga ima po parcelama a sve više i više se širi pa mora da se prska od uskolisnih jer ako ne odradiš tretman a ovas prevlada nema ništa od prinosa.Na prijemu te klepe na primesama čim nađu neko zrnce.
Iz dosadašnjeg iskustva sa prskanjem od uskolisnih da napišem preporuku.
Ići zaseban tretman i ne mešati sa herbicidima za širokolisne jer se smanji dejstvo i j.beš onda posao.
 
Nazad
Vrh