Zavisi koje uskolisne, Bromus livadarku na primer ne može ni da pipne...
V Vlada015 Član Učlanjen(a) 30 Jul 2010 Poruka 3.671 Lokacija Šabac Danas u 10:57 #1.301 Zavisi koje uskolisne, Bromus livadarku na primer ne može ni da pipne...
kalman 58 Član Učlanjen(a) 17 Dec 2019 Poruka 1.730 Lokacija Jermenovci,Juzni banat Pre 41 minuta #1.302 mixer87kac je napisao(la): Ima sitnog zrna puno Sent from my SM-A546E using Tapatalk Kliknite za proširenje... Sad ih zovu stura zrna ili propad i to su primese.
mixer87kac je napisao(la): Ima sitnog zrna puno Sent from my SM-A546E using Tapatalk Kliknite za proširenje... Sad ih zovu stura zrna ili propad i to su primese.