Pšenica 2025-2026

Istu, ne bih pojacavao.
Realno dao sam joj vise od potrebnog,imala je kise u prolece i u nalivamju,nalila je pre vrucina prinos je po meni samo OK jer neki kazu da redovno imaju 55-60 svake godine.
Ovo je vise eksperiment bio koliko moze i po meni ovaj ulog nije odrziv.
 
Да мало појасним, од усколисних мислио сам на љуљ и дивљи овас. Хусар Стар је добро одрадио посао што се тиче траве али је изгледа зезнуо и пшеницу. Прскана је прво са Биатлоном, са првим третманом и широколисни су нестали, а онда ми ђаво није дао мира и узмем да опрскам и усколисне али је пшеница била већ велика и изгледа да је ту била цака. По мојој процени умањен је принос сигурно 35-40%
Ово мени а и другима када се прска хербициди у житу.
 
Kaži hvala Bogu, imam odličan rod od 58 m/kj! Kakav ok rod. Mislim, šta sad ima veze što neko kaže ovo ili ono? Šta ako se npr. pojavi neko i izvali da redovno ima 60-70 po jutru, hoćeš onda reći nije mi neki rod, svega 58 po jutru...
 
Nazad
Vrh