Pšenica 2025-2026

@Peet sve dok nemaš problem sa divljim ovsem budi srećan.
Kod nas je katastrofa koliko ga ima po parcelama a sve više i više se širi pa mora da se prska od uskolisnih jer ako ne odradiš tretman a ovas prevlada nema ništa od prinosa.Na prijemu te klepe na primesama čim nađu neko zrnce.
Iz dosadašnjeg iskustva sa prskanjem od uskolisnih da napišem preporuku.
Ići zaseban tretman i ne mešati sa herbicidima za širokolisne jer se smanji dejstvo i j.beš onda posao.
 
Nemaju problem sa uskolisnima, zato i misli da je sirak problem.
Srecom ni kod mene u ataru nema, ali mi se desilo de ima, bilo je oaza koje je kombajn preskakao.
 
Nazad
Vrh