Pšenica 2023-2024.

Na psenici i dok nisam sejao suncokret nisam nikad zaradio neke pare, uvek bude da se provuce godina.
Prosle je suncokret bio minus,ali i psenica takodje.
Godinu ore je suncokret dao zarade skoro 1000e/kj,q godinu pre 750e zarade sto sa psenicom nije bilo.
 
Na psenici i dok nisam sejao suncokret nisam nikad zaradio neke pare, uvek bude da se provuce godina.
Prosle je suncokret bio minus,ali i psenica takodje.
Godinu ore je suncokret dao zarade skoro 1000e/kj,q godinu pre 750e zarade sto sa psenicom nije bilo.
Prošle godine prosek pšenice 5 tona po jutru. Ove godine 2.8 tona. Prošle godine me kukuruz i soja uništili ali sam imao manje površine pa me pšenica izvukla. Ove godine me pšenica uništila, ali opet sreća imao sam je na 18% površine. Ostalo soja i kukuruz koji za sad obećavaju...

Sent from my SM-A546E using Tapatalk
 
Prošle godine prosek pšenice 5 tona po jutru. Ove godine 2.8 tona. Prošle godine me kukuruz i soja uništili ali sam imao manje površine pa me pšenica izvukla. Ove godine me pšenica uništila, ali opet sreća imao sam je na 18% površine. Ostalo soja i kukuruz koji za sad obećavaju...

Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Znaci dobro ga gadjas za sada :)
 
Dao jednu turu jer necu imati mesta, ostalo neka ceka dok ne zatreba lova. A i nema nesto puno zita, decembarska setva razocarenje, i pored tople zime ostala retka. Moguce i da su se bokori osusili zbog manjka padavina na prolece. U dve prikolice stalo nesto vise od 27t. Hl je 80.8, da sam znao ne bi ih ni punio bas toliko. Vlaga 13.6.
573cf86d102c05d519e0ad71ce9482ba.jpg


Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Da, dve turske. Prvi put danas bio u situaciji da kipujem ja, kad ono prc! Ona slavina sto treba da preusmeri ulje za drugu prikolicu ne radi, pa dizali rampu.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh