Pšenica 2021-2022

Odradjen danas prvi tretman...
7ebbdadc29f8321ce1a80e328180dae1.jpg
28d9a97eb435935d8b355386767bb6ef.jpg


Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Ovaj regulator rasta u ovoj godini nije potreban

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Jake su njive, djubre se sa stajnjakom i pod sistemom za navodnjavanje su, tako da necemo da razmisljamo da li ce da polegne ili ne...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Paore, kako misliš nije funkcionalan? Koristim ga godinama, uzeo i ove i mogu ti reći da sam zadovoljan! Daj malo pojasni, da li propušta neku travu, šteti pšenici... Šta ti koristiš u pšenici?
 
Meni se ne sviđa to što ne dezintegriše galijum a zbog njega ga i koristim a ispada da džabe krečim.Zaboravih da pitam šta se preporučuje umesto Sekatora?Lodin+Metmark ili nešto drugo, treće?
 
Iz mog licnog iskustva vise nema zadovoljavajuci efekat ni na jedan korov. Sto kaze Matis samo ih osamuti, ali oni ostaju tu i kad skinete psenicu ponovo krenu. Na psenicu nema nikakav nezeljeni efekat.
Ja cu ove godine Biatlno 4d zbog eventuale setve repice. Od fungicida Adamin program.
 
Meni se čini da sporo uginjava korov od sekatora, ali nemam utisak da se regeneriše posle kosidbe. Ali imao prilike da vidim na mojoj njivi da se pšenica ugušila jer je sporo uginjavala trava posle sekatora.
 
Biatlon radim vec 3 godine umesto sekatora jeftiniji je cenovno ne deluje zemljisno jer sejem repicu i nisam primetio da bilo sta propusti.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Slika jedne parcele drzavne zemlje prosle godine bilo je svih vrsta trava biatlon sve sprzio.
98a22f6af203c090b032d6c6fd158134.jpg
bc709190a964fd36f42b7fa77fa9d6a7.jpg


Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Ja radio Metmark i 0.33l Lodina po ha.Sve crka a vidjeti cemo dalje kako ce biti.To jest da li ce biti dovoljno za galium da sprzi.
 
Da.
Tezis, metmark, meteor, šta nađem da kupim..... + nešto za prilepaču gde je to potrebno.....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh