Pšenica 2014-2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kiraj nemoj ti zbog pojedinih nevernih toma da izbegavaš rezultat!!! Hoćemo da čujemo pa ko veruje veruje ko ne ne mora.

- - - - - - - - - -

4800kg/kj.....
 
Videli ljudi posle onih prepirki i pametovanja nekih članova pa sad niko nema petlju da kaže svoje rezultate.Svi kao sutra predaju,nisu bili na merenju,komšija oterao prikolicu...Ako bude dobar rezultat forumaši sa lošijih terena će početi"lako je vama na dobrim zemljama" ako bude loš prinos" nije zemlja za svakoga"...Jedva čekam ove "stare i iskusne forumaše" da vidimo njihov prinos za ponos.Ja kad skinem žito šaljem celu analizu sa sve troškovima.Biće kao u udžbeniku za III godinu fakulteta.
 
Sto bi rekao Her Zika "E i za to me bas zabole pistolj" ko sta misli,tako je kako je,svi tezimo ka maksimumu...

Kazao ja Ingenia cuda stvara u ladnoj vodi :haha:
 
Mislim da Kirajevima ovde na forumu svako veruje. Bar sam ja tako primetio. Bila pre par dana (nedelja) neka prepirka, i tamo su oni bili navedeni, kao primer za vrhunski proizvodjac.
Svaka cast za prinos, stvarno je za ponos :ppozdrav:
Da li je bio predusev povrce?
 
Videli ljudi posle onih prepirki i pametovanja nekih članova pa sad niko nema petlju da kaže svoje rezultate.Svi kao sutra predaju,nisu bili na merenju,komšija oterao prikolicu...Ako bude dobar rezultat forumaši sa lošijih terena će početi"lako je vama na dobrim zemljama" ako bude loš prinos" nije zemlja za svakoga"...Jedva čekam ove "stare i iskusne forumaše" da vidimo njihov prinos za ponos.Ja kad skinem žito šaljem celu analizu sa sve troškovima.Biće kao u udžbeniku za III godinu fakulteta.
Pa druze stari i iskusni nece ni reci prinos,sto da sami sebi obaraju cenu,necitamo samo mi ovaj forum.
 
Predusev suncukret.Pre drugog tanjiranja rastureno 200 kg /kj 3x16 setva sa 100-tinak kg semena.Prihrana sa 100 kg ureje +10 u prskalicu.Jedna zaštita sa falkonom+omega 75 .
Prijatelj koji je bio na njivi dok smo kosili ,kaže da imamo još bolju pšenicu na drugoj parceli .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh