Pšenica 2013/2014

Da se mi pakujemo na vreme dok nije krenula zetva i na proteste malo,jbg nema smisla da ova godina tako prodje da nas nema na putevima.
 
Balaton.
dsc1777.jpg
[/IMG]
dsc1779.jpg
[/IMG]
dsc1780.jpg
[/IMG]
 
Pa ko ce se pokriti sa cenom od 16 dinara ,ljudi su zaduzeni do jaja nece uspeti neki ni da se razduze prskali x puta pobacali djubriva i opet nije sjajna psenica tako da cena od 16 dinara je cist bezobrazluk i izrabljivanje . Jbm ti drzavu kad nemoze nhista povodom toga da preduzme !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Sto se mene tice ta cena od 16 dinara je vise nego visoka, ja bih bio zadovoljan sa 12. Zaduzen sam u psenici, a kako stvari stoje necu je imati ni za razduzenje. Sto manja cena, manje cu imati da doplatim. Dok se nekom ne smrkne, drugom ne svane. :)
 
Lakše bi ovaj moj mali mozak prihvatio da nam kažu : ljudi mi smo u govnima,dajte,poklonite nam ove godine pšenicu za džabe,da mi nešto zaradimo
 
Malo sam analizirao neke grafikone po netu. Na zalost covek iz Zita Srbije (meni to zvuci kao jos jedno preduzece po uzoru na Cvarkova-Torbicu-Boskica) ima velike sanse da bude u pravu. Mislim da ce startovati sa 16din + pdv, a posle sta ce biti videcemo.
 
Nazad
Vrh