Pšenica 2009/10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nijedno zitonemoze da se poredi sa apacom vrh brate,nema boljeg zita a nemoze da polegne jel treba nesto vise :cool:
 
Zivice ni najmanje se nebih slozio sa tobom,a da sam ja u prav videces ako ne vec ove godine kad budes predavao apac.
 
Juce sam isao za NS na sajam iz pravca BGDa i skoro svako zito koje sam video je ponegde poleglo...
Zita su dobra i vidim i da je svako polivano, kod mene skoro niko nije hteo da poliva - da gazi, ja sam polio sekatorom pred Djurdjevdan i ubacio 10kg uree u bure gledali li me kao da sam nacisto izlapeo
 
adamov zoran je napisao(la):
spominju tv santos zrenjanin ako se ne izveze staro i to uz pomoc drzave bice 8 do9d ako zalihe izvezu bice11 do12d
zato niti sam ga prskao, niti sam mnogo ulagao para niti imam namere da ga predajem, pojesce ga ovce sa apetitom :D
 
Kad samo razmisljam o ceni psenice stomak mi se prevrce. Razmisljam o tome da otvorimo jednu temu gde im mozemo opsovati sve po spisku, ali sta to vredi!:haha:?
Hranicemo "stoku" i dalje pa makar nama i malo ostalo.!
 
a šta ja da radim sa 40kj žita-seme,đubriva,folijarna 2puta,zaštita od korova,zaštita od bolesti.pa tu je onda čist minus.treba cena da je minimum 15din.sa 13-14din bio bi na nuli,a sa 8-9din u teškoj minus nuli.pa zaboravio sam arende napomenuti 150evra po kj,pa kombajniranje.ajoj ::lose:: ::lose::
Post je spojen: [time]1274023213[/time]
_________________________________________________
veći ulog nego dobit ::lose:: ::lose::
 
Ja sam ove godine posejao žita ko nikad dosad.... Jednim delom u pitanju je nova arenda pa da se očiste njive od korova, a imam i njive gde drugo ne uspeva, već samo žito.... Izgleda da sam i ja naj...o
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh