Oranje

Ми данас одустали од орања...има претерано влаге, каиша се се земља...а ево и сада пада нека усрана киша, нема уласка у њиве пар дана..зајебали се оставили нижу земљу за касније, сада ће да чекамо до не просушу па да се настави.....
 
Ми данас одустали од орања...има претерано влаге, каиша се се земља...а ево и сада пада нека усрана киша, нема уласка у њиве пар дана..зајебали се оставили нижу земљу за касније, сада ће да чекамо до не просушу па да се настави.....
Ako ti je dosadno. Slobodno ajde u ispomoc
 
Nije pun gas. Pun gas mu je oko 2300 obr. Sve operacije radim do 1900 obrtaja. Najveći obrtni moment mu je od 1500 do 1900 obrtaja, ispod toga je gušenje a preko 1900 silenje i ode potrošnja gore...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
А код мене на три њиве катастрофа како је урађен кукуруз...због тога што је био сав полегао, остала кукурзовина 70-80цм дуга, немож је заорати да се убијеш, па зато следи тањирање, да се колко толко уситни па тек орање...
 
Ја сам данас претандркао тањирачом сва кукурузишта, јер су биа катастрофално овршена...сутра улазим у орање да видим јел вредело то моје тандркање или сам џаба кречио....
 
Nazad
Vrh