Oranje

Namestio se...
018bed2a416bf9695099dbbf82fd2f1e.jpg


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Mirmag kako se desilo da klin spadne? Meni su spadali osigurači sa ruku hidraulika. I ove godine na jednom kraju vidim fali osgurač. Brzo stanem, stavim drugi i odmah stavim žicu na oba osigurača. Inace sam to osiguravao šrafom imbusom, al ovi krajevi kod kejsa au malo knap u odnosu na rusa, pa ne mogi stati.
 
Nemam pojma.Sreća pa nije ispao prilikom okretanja pluga nego u brazdi,ali u pokretu pa sam klin zaorao. Osigurač je verovatno nešto ranije odpao,pošto je klin radio u šlicu.
 
Mirmag kako se desilo da klin spadne? Meni su spadali osigurači sa ruku hidraulika. I ove godine na jednom kraju vidim fali osgurač. Brzo stanem, stavim drugi i odmah stavim žicu na oba osigurača. Inace sam to osiguravao šrafom imbusom, al ovi krajevi kod kejsa au malo knap u odnosu na rusa, pa ne mogi stati.

Meni isto ispadne jednom ove godine sa poluge, samo sto sam ja video tek kad se plug zabo u zemlju. :ROFLMAO:
 
Meni isto ispadne jednom ove godine sa poluge, samo sto sam ja video tek kad se plug zabo u zemlju. :ROFLMAO:
Ta svakojako se dešavalo godinama. Pa kada si sam, a 757 težak za jednog čoveka, onda muka bozja da ga vratim. Prošle godine najebali zet i ja istovremeno na jednoj parceli, al udaljeni 200 metara. Nit ja da pomognem nit on meni.
Ovog puta sam imao sreće da plug nije spao sa traktora.
 
Nazad
Vrh