Oranje

Ovo ako je zmaj radio nije uopste lose tarupirano koliko se moze videti u mraku :)
Nemam tarup(sečku) na adapteru , išao sam sa traktorom da tarupiram, al tek je to dosadno pa sam žurio, pa baš nešto i nisam istarupirao dobro.. Al nemam živaca da milim, dvoredni tarup..
 
Nemam tarup(sečku) na adapteru , išao sam sa traktorom da tarupiram, al tek je to dosadno pa sam žurio, pa baš nešto i nisam istarupirao dobro.. Al nemam živaca da milim, dvoredni tarup..

Au znam onda sta je muka, sve mi je jasno.. Vise ti se isplati da platis i ugradis tarup nego svake godine da teras to malo sranje (d' izvines). Prave sad solidne tarupe za zmaj, nije kao kod ovih modernih kombajna ali radi posao solidno jer sa zmajem uvek ide sporo pa stigne da ga istarupira.
 
Ui i sad ali se bolje čuješ...Kako nisam snimio sebe juče kad sam uribavao daske na Kvernelandu pa prešao na kukuruzovinište...Koje sam kletve i psovke izbacivao, kao Mile Ulemek...Hhahaahah
 
Ja tucem punom parom vec par dana.Napravio sam par snimaka ali ovaj moj telefon je retardiran,kada se gleda na njemu bude extra snimak.Kada se prebaci na kompjuter (verovatno se rezolucija pokarabasi) ne vidi se nista.....

Pa evo jedne slicice za utehu :haha:




125208797_3432914210158191_8273501546647174980_n.jpg
 
Ui i sad ali se bolje čuješ...Kako nisam snimio sebe juče kad sam uribavao daske na Kvernelandu pa prešao na kukuruzovinište...Koje sam kletve i psovke izbacivao, kao Mile Ulemek...Hhahaahah
Samo fina smirgla kod kuce, prosle godine ceo dan brusilica i te smirgle i navali, posle polir pasta da bude sve uglacano pa tek onda u brazdu.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Na svu srecu bila je na nekih 20cm dubine u zemlji...

Budala, stalno prica po selu kako mu odoravamo...nemoguce jer smo do puta u medju posadili iza kamena orah...kazem idiot, kada ga vidim zube cu mun sve polomiti...

IMG-20201114-113404.jpg


Sada se bolje vidi gde je bila...
 
Poslednja izmena:
Ja ne volim te vrste egzibicija.Ako si merio njivu pored mene ukopaj kamen i ćao, ne diramo ga i pazimo da ga ne oštetimo isto tako ako sam ja merio, tu smo da se dogovorimo ljudski.Lane likovi nabudže neku kamenčinu koju su dovukli traktorom na među.Ja tu imam dugogodišnji usev lucerke, godinama ništa nije dirano i eto sad im treba kamen.Odem na Geo Srbiju i vidim da nisu u pravu a pošto nije izlazio geometar već su oni to proizvoljno tu postavili samo sam tu kamenčinu gurnuo u kanal bez opaljenog metka niti ičega sličnog.Ove godine sam platio geometra i na tom kraju ja sam trebao da idem 4 metra u njivu tog genija, samo sam ga pogledao i pokazao rukom na kamen u kanalu.Idi bre u peršun i ti i kamen.
 
Nazad
Vrh