Oranje

Odg: Oranje....

@Matic
Mogu ti reci da je ekstra nije moj od kolege rastinca 025 njegov je a ja sam ga vukao dok smo orali ovih dana kod njega i uzorao sam neki 15jutara sa njim i jako lepo radi a lakse se vuce od imt 757 koji ja imam i vukao sam ga na istoj njivi pa je razlika oko 15-20procenata lakse vuci regenta :D.

Gde si ti kupio svg regenta?
 
Odg: Oranje....

@zeljko025
Opasno mi se svidja plug. I cuo sam da lepo radi. Mislim da bih mogao lagano da ga kod nas vucem sa mojim 5211. Ako ima negde da neko zna neki da se prodaje, nek javi na pp. :ppozdrav:
 
Odg: Oranje....

@ivan610988
ovaj ce mozda biti na prodaju ali sam ga rezervisao za sebe,jako ih mali ima a u inostranstvu na njihovim oglasima ih je tesko naci,ako sta cujem saljem ti poruku na pp. :ppozdrav:
 
Odg: Oranje....

zeljko025 je napisao(la):
@ivan610988
ovaj ce mozda biti na prodaju ali sam ga rezervisao za sebe,jako ih mali ima a u inostranstvu na njihovim oglasima ih je tesko naci,ako sta cujem saljem ti poruku na pp. :ppozdrav:
Dogovoreno. Ako odustanes od kupovine ja sam prvi na redu! :haha: :ppozdrav:
 
Odg: Oranje....

ivan610988 je napisao(la):
@zeljko025
Opasno mi se svidja plug. I cuo sam da lepo radi. Mislim da bih mogao lagano da ga kod nas vucem sa mojim 5211. Ako ima negde da neko zna neki da se prodaje, nek javi na pp. :ppozdrav:
Slusaj vamo , nema sumnje da ga zekan nece vuci u nasoj zemlji .
2 izmedju Smederevske palanke i Velike plane ima jedan poredputa al je prefarban u crvenu boju jer taj deda sve zivo farba u crvenu , i vice novo novo zato tamo nesvracam
Ima i deflektore
 
Odg: Oranje....

Željko ja sam svog Regenta uzeo od jednog rođaka a on ga je doneo iz Francuske.Promenio sam mu uloške dasaka i stavio nove samooštreće raonike jer su bili jako loši.Opšti utisak posle IMT-ovog pluga sa kojim sam orao pre njega je neverovatan.Biće i neka slika ovih dana kada nastavim oranje. :cao:
 
Odg: Oranje....

Rale 83 je napisao(la):
ivan610988 je napisao(la):
@zeljko025
Opasno mi se svidja plug. I cuo sam da lepo radi. Mislim da bih mogao lagano da ga kod nas vucem sa mojim 5211. Ako ima negde da neko zna neki da se prodaje, nek javi na pp. :ppozdrav:
Slusaj vamo , nema sumnje da ga zekan nece vuci u nasoj zemlji .
2 izmedju Smederevske palanke i Velike plane ima jedan poredputa al je prefarban u crvenu boju jer taj deda sve zivo farba u crvenu , i vice novo novo zato tamo nesvracam
Ima i deflektore

Da nadjem ja dedu i da ga osuskam za plug. Al kako znam da nije jos nesto radjeno na njemu kad je prefarban... Mozda je bio ostecen.
 
Odg: Oranje....

ivan610988 je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
ivan610988 je napisao(la):
@zeljko025
Opasno mi se svidja plug. I cuo sam da lepo radi. Mislim da bih mogao lagano da ga kod nas vucem sa mojim 5211. Ako ima negde da neko zna neki da se prodaje, nek javi na pp. :ppozdrav:
Slusaj vamo , nema sumnje da ga zekan nece vuci u nasoj zemlji .
2 izmedju Smederevske palanke i Velike plane ima jedan poredputa al je prefarban u crvenu boju jer taj deda sve zivo farba u crvenu , i vice novo novo zato tamo nesvracam
Ima i deflektore

Da nadjem ja dedu i da ga osuskam za plug. Al kako znam da nije jos nesto radjeno na njemu kad je prefarban... Mozda je bio ostecen.
:haha: :haha: kod preprodavaca je sve moguce , Uzmes veliki lenjir-ravnjac vinglu , metar pa sta ti bog da.
Ja sutra ponovo prolazim tuda, ako budem na vreme spazio stacu da ti uslikam , mozda pitam i za cenu ako vidim cicu , a ako stanem slike cu postaviti na forum a broj cu poslati na pp
 
Odg: Oranje....

Rale 83 je napisao(la):
ivan610988 je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
ivan610988 je napisao(la):
@zeljko025
Opasno mi se svidja plug. I cuo sam da lepo radi. Mislim da bih mogao lagano da ga kod nas vucem sa mojim 5211. Ako ima negde da neko zna neki da se prodaje, nek javi na pp. :ppozdrav:
Slusaj vamo , nema sumnje da ga zekan nece vuci u nasoj zemlji .
2 izmedju Smederevske palanke i Velike plane ima jedan poredputa al je prefarban u crvenu boju jer taj deda sve zivo farba u crvenu , i vice novo novo zato tamo nesvracam
Ima i deflektore

Da nadjem ja dedu i da ga osuskam za plug. Al kako znam da nije jos nesto radjeno na njemu kad je prefarban... Mozda je bio ostecen.
:haha: :haha: kod preprodavaca je sve moguce , Uzmes veliki lenjir-ravnjac vinglu , metar pa sta ti bog da.
Ja sutra ponovo prolazim tuda, ako budem na vreme spazio stacu da ti uslikam , mozda pitam i za cenu ako vidim cicu , a ako stanem slike cu postaviti na forum a broj cu poslati na pp
E to care, i taman da mi objasnis tacno gde je. Pa ako bog da, mozda i bude cast. :D :ppozdrav:
 
Odg: Oranje....

Rale 83: bio mi je danas jedan Imt 560 koji nosi plug Imt 756, pa sam se setio tebe. Njemu je neko ostrugao produžetak osovine.

1ew67d.jpg
 
Odg: Oranje....

Interesatan rad , pametno osmisljen bez varenja a cvrsto .
Ja sam moj problem resio tako sto sam prodao rakovicu :haha: :haha: ali mnogima ce ova slika pomoci.
Kad si ranije pisao o ovome ja sam zamisljao varenje ovo je :D
 
Odg: Oranje....

zorancile je napisao(la):
Rale 83: bio mi je danas jedan Imt 560 koji nosi plug Imt 756, pa sam se setio tebe. Njemu je neko ostrugao produžetak osovine.

1ew67d.jpg
I sada nema kose vuce?Neko je pisao da treba suziti tockove :sta: u radu sa manjim plugovima,jer ja sa IMR i plugom 757 nemam kose vuce,spaneri labavi ali,nemoze duboko,jbg..... :nono: :cao:
 
Odg: Oranje....

Jel to putni stubic :D ?
Evo da ubacim jos malo oranja,nadam se da nemate nista protiv.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ha-NFvxfFcU[/youtube]
 
Odg: Oranje....

I sada nema kose vuce?Neko je pisao da treba suziti tockove :sta: u radu sa manjim plugovima,jer ja sa IMR i plugom 757 nemam kose vuce,spaneri labavi ali,nemoze duboko,jbg..... :nono: :cao:
[/quote]

Sa Imt 757 nema problema, on ima širu osovinu i veći zahvat, ali ga u našem ataru teško vuče traktor od 60 ks, pa zato ljudi uzimaju manji plug.
 
Odg: Oranje....

vlada77 je napisao(la):
bato i koji je bolji orac od njih dva?
Malo je brzi MTZ,ali kad mu iskljucim prednju vucu onda ne mogu da stignem IMT-a.Sve u svemu tu su,nema vidnog bezanja ili zaostajanja.Jos cu dodati da IMT potrosi 10 litara nafte vise od MTZ-a dnevno,s' obzirom da ima 2 klipa vise to i nije strasno.
 
Nazad
Vrh