Oranje

Odg: Oranje....

U tom slučaju nabadanja na ekser voda bi iscurila napolje i uzalud trud oko sipanja.Najbolje cement jer bi se ekser slomio pri dodiru sa gumom i ne bi mogao da uđe unutra :D
 
Odg: Oranje....

Ima i prednosti, stigao bi do vulkanizera.Al bi se namucio,dok skidao gumu.
 
Odg: Oranje....

Jeli ovo tema koliko ko ima zemje ili kako da se unapredi oranje. Napadali ste Joniya kako preteruje,a sad zadnjih 20-ak postova sve isto,nigde nesto o oranju,slika,snimak. Vasa iskustva u podesavanju pluga,o kvalitetu oranja,nacinu i ostalo...
Vi samo zapeli ja im da orem jos ovoliko,ja jos onoliko. U otalom sta koga briga ko koliko ima d ore,seje,bere,kruni,vrsi... Valjda je vaznie pokazati svoj metod,iskustva i ostalo.


Edit by Branko: poslušali smo tvoju sugestiju i otvorili novu temu.
 
Odg: Oranje....

Zrenjaninac,covek je Milan a radi kod onog sto mu je brat direktor mlekare.
Post je spojen: [time]Fri Nov 6 22:33:42 2009[/time]
_________________________________________________
 
Odg: Oranje....

paorpaor je napisao(la):
Jeli ovo tema koliko ko ima zemje ili kako da se unapredi oranje. Napadali ste Joniya kako preteruje,a sad zadnjih 20-ak postova sve isto,nigde nesto o oranju,slika,snimak. Vasa iskustva u podesavanju pluga,o kvalitetu oranja,nacinu i ostalo...
Vi samo zapeli ja im da orem jos ovoliko,ja jos onoliko. U otalom sta koga briga ko koliko ima d ore,seje,bere,kruni,vrsi... Valjda je vaznie pokazati svoj metod,iskustva i ostalo.
:D
 
Odg: Oranje....

da li neko zna kako se zove svetac zastitnik ORACA?
Post je spojen: [time]1257633002[/time]
_________________________________________________
dicki je napisao(la):
paorpaor je napisao(la):
Jeli ovo tema koliko ko ima zemje ili kako da se unapredi oranje. Napadali ste Joniya kako preteruje,a sad zadnjih 20-ak postova sve isto,nigde nesto o oranju,slika,snimak. Vasa iskustva u podesavanju pluga,o kvalitetu oranja,nacinu i ostalo...
Vi samo zapeli ja im da orem jos ovoliko,ja jos onoliko. U otalom sta koga briga ko koliko ima d ore,seje,bere,kruni,vrsi... Valjda je vaznie pokazati svoj metod,iskustva i ostalo.
:D
pa vidi se da nejdu vise u skolu vec oko nje.
Post je spojen: [time]1257634256[/time]
_________________________________________________
sta :zli:niko nezna 1. iz poznavanja oranja,u kojoj vi drzavi zivite? :udri: :udri:
Post je spojen: [time]1257634392[/time]
_________________________________________________
evo pomoc H........e.svaka cast to neznate,alal vam vera........... :haha: :kisa: :sreca: :bravo:
 
Odg: Oranje....

H A R L A M P I J E,ALI vise me brine sto nigde nema da se kupi ikona.od svih 30 manastira na fruskoj gori nijedan nema harlampija.
 
Odg: Oranje....

dsc00492kj.jpg

dsc00491n.jpg



[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xMhzb_ZMTtw[/youtube]


evo..danas se pocelo orati nalagano...
 
Odg: Oranje....

zzivica je napisao(la):
H A R L A M P I J E,ALI vise me brine sto nigde nema da se kupi ikona.od svih 30 manastira na fruskoj gori nijedan nema harlampija.
Ja sam pre slucajno ovo cuo a ima i na netu:
Свети Симеон Столпник
Родом је из Кападохије у Сирији, а умро је 1/14. IX 459. године у својој 103. години живота. Веома млад се замонашио, у 18. години, строго се подвизивао, чак и на стубу /столпу/. Он и јесте прави Столпник.
Заштитник је орача који га прослaвљају. Од његовог дана и почиње сетва јесењих жита.
Празнује се 1/14 септембра.
http://www.celije.org.rs/ikn/vl/33.jpg
 
Odg: Oranje....

5e8zti.jpg


Bice jos slika i videa nesto mi je spor internet :ppozdrav:

Post je spojen: [time]1259181235[/time]
_________________________________________________
fcnsso.jpg
 
Odg: Oranje....

Danas sam zvao u VAIT.Oni su sada generalni zastupnici VN.Da se
zim1.gif


V&N 3S M 950 sa točkom i deflektorima =3550 € + predplužnjak 130 € ( X 3 ) što izađe 3940 € + PDV 18 %

Kada se na kraju podvuče crta 4640 €
embarrassed.gif
 
Odg: Oranje....

Pa onda ga treba kupiti leti kad je vrućina , nečeš morati koristiti klimu što zbog datih para što zbog cene . :haha:
 
Odg: Oranje....

bubiša je napisao(la):
Danas sam zvao u VAIT.Oni su sada generalni zastupnici VN.Da se
zim1.gif


V&N 3S M 950 sa točkom i deflektorima =3550 € + predplužnjak 130 € ( X 3 ) što izađe 3940 € + PDV 18 %

Kada se na kraju podvuče crta 4640 €
embarrassed.gif
:D :D :D :D samo da cena žita skoči na 50din ja kupujem odmah
 
Nazad
Vrh