Oranje

Odg: Oranje....

Voda koja ide u gume se pomiješa s antifrizom,i neče da se smrzne :cao:
 
Odg: Oranje....

Deni je napisao(la):
Do prošle godine i ja sam orao sa IMT-ovim plugovima i išlo dobro, ja nisam prešao na fogelove, ali otkad kupio
KUHN-ov obrtač vario, oranje je :D :D :D

Onda nisi znao da našteluješ Imt plug ako ti ornje nije bilo :D jer svako oranje koje uzore Imt pišem za IMT 757.2 ili .3 mora da bude :D
 
Odg: Oranje....

10 lopata sljunka 3 cementa i ako je los sljunak 2 lopate peska i to sve dobro izmesati i tuuriti u gume :haha: :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1257462068[/time]
_________________________________________________
zaboravih dodati malo vode po zelji :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Oranje....

Dragan18 je napisao(la):
10 lopata sljunka 3 cementa i ako je los sljunak 2 lopate peska i to sve dobro izmesati i tuuriti u gume :haha: :haha: :haha: :haha:

Eto, ja bih ovo probao ako mi objasniš kako da šljunak proturim kroz ventil gume. :haha: :haha:
 
Odg: Oranje....

Vrlo jednostavno, skineš celu gumu, posle ovog tretmana ne treba ti ni spoljna ni unutrašnja. Spoljna ovde služi samo kao kalup. :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Oranje....

2ahv8sp.jpg

27zdwsx.jpg
 
Odg: Oranje....

petarHR je napisao(la):
hm, al sva voda nemože nikako izać il se varam?
Problem je zanemarljiv i svima lako resiv:ventil se odvrne u donjem naj nizem polozaju pa po izlasku vode kroz ventil ugura plasticna cevcica do dna gume [oko 30cm.].Kroz istu cevcicu naduvas malo gumu i kad prestanes sa duvanjem ... Na kraju kroz ventil sipas 0,1lit.antifriza za svaki slucaj. :cao:
 
Nazad
Vrh