Oranje

Odg: Oranje....

:D pa dobro to je tvoje ... ja sam samo mislio da ces poceti da brljas ::lose:: eto KIRAJ je covek rekao jer je posedovao taj plug "VOGEL" i vidite sta kaze ...
 
Odg: Oranje....

kombajner pa nije deni kao naša pametnica (znaš na koga mislim)
 
Odg: Oranje....

kiraj je napisao(la):
Djoni, daj komentar kako bi vogel ovo zaorao
2s6jxxd.jpg
ja bi ga zaorao bez problema na 30 ! orao sam i vecu masu od te sa njim ponekad zastopa ali ne cesto .da naglasim da imam vogela l 950 bez predpluznjaka
 
Odg: Oranje....

Onima koji oru sa 533,539 i drugim manjim traktorima toplo preporucujem sipanje vode u zadnje tockove do 3/4 i otezavanje traktora napred oko 120 kg. Potrsnja goriva je sigurno za 1/4 manja a udobnost pri oranju je duplo bolja. :ppozdrav: :D
 
Odg: Oranje....

dicki je napisao(la):
Onima koji oru sa 533,539 i drugim manjim traktorima toplo preporucujem sipanje vode u zadnje tockove do 3/4 i otezavanje traktora napred oko 120 kg. Potrsnja goriva je sigurno za 1/4 manja a udobnost pri oranju je duplo bolja. :ppozdrav: :D
I sta kad smrzne na nekih -10; -20*?
 
Odg: Oranje....

Ako ces cekati mraz imas u temi [ cini mi se ] tegovi neka resenja.
 
Odg: Oranje....

ima tu negde formula na netu sipa se krec ili nesto slicno.. imaju formule za koju oces temperaturu smrzavanja :ppozdrav:
 
Odg: Oranje....

Bilo je kod mene bisera sto su to radili u prevozu repe,al meni je to malo :sta:
 
Odg: Oranje....

Malko luckasto mi je to raditi zar ne? Jes da ima bolje naleganje i kontakt sa zemljom ali ja bar to ne podrzavam :nono: ali svako radi kako hoce pa zato :cao:
 
Odg: Oranje....

Spajki je napisao(la):
Malko luckasto mi je to raditi zar ne? Jes da ima bolje naleganje i kontakt sa zemljom ali ja bar to ne podrzavam :nono: ali svako radi kako hoce pa zato :cao:
Slobodno objasni zasto je to tebi luckasto, da se ozbiljni ljudi ne dovedu u dvosmislenost.Sala je u redu ako je vecini shvatljiva. :ppozdrav:
 
Odg: Oranje....

Sta, sipas u gume vodu da bi obavio neki posao i posle tu vodu ispustas pre zime(zar nece guma puci ako smrzne voda u njoj)?Mogu ti traktori da rade i ovako normalno zar ne?Ja sam davno prestao da orem sa rajkom i manjim traktorima,bilo je i muke ali nikad nisam sipao vodu,sacekao sam lepse vreme pa sam obavio sta sam imao_Opet kazem svako radi kako hoce, nego koliko para se moze dobiti za regent 3x14" ? (nemam trenutno slike a i nisam imao nameru nikoga da uvredim) :ppozdrav:
 
Odg: Oranje....

Ma daleko bilo da se vredjamo. :ppozdrav: Ako nikada to nisi radio onda lako mozes zakljuciti sta je bolje :sta:
 
Nazad
Vrh