Oranje

Nije tako ni loše .Ovde na slici je po naj gore.
 
Nažalost lonac los tamo gde se sastavlja sa cevkom . Nešto sam tu vario ali je jako tanko .Moram smisliti neko bolje rešenje.Šume okolo i malo grana zapela...
 
Ma to je najgore kad imas neko drvo pored njive ili mali sumarak,ja ove godine kad sam orao udarila grana i razbi mi rotacino svetlo kod rusa...
 
Ja danas posle podne išao jednom čiči da poorem neku malu parcelu (sojište) i mogu vam reći da se lepo uzoralo a ima i solidno vlage mada bi godilo još padavina.
 
Evo moj drugar orao sa 560 i 755 sa tri brazde dubina oko 20-25cm


---------- Poruka napisana u 20:13 ---------- Prethodna poruka je at 19:44 ----------

evo i ovo danas orano:
 
zavrsio danas drzavnu, evo koja slika.
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php


bilo je malo vlaznije za oranje, al kako bilo zavrseno i ovo. bilo bi super da prepeglam sutra drljacom sa pakerima, al mi 577rasturen, tek u sredu cu ga sklopiti, ako ne padne kisa u sredu peglam...
 
Danas išao da probam Belarusa posle servisa...
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]

www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]

Izuzetno su se lepo zaorali ostatci kukuruza, jesenas je bilo samo istanjirano jednom i ostavljeno da odstoji dok se ne završi traktor...
:osmeh:
 
Danas sam bio da uzorem neka dva jutra kukuruzišta.
Neverovatno kako je lepo išlo oranje. Zemlja se rasipala kao pesak.
Skoro da mi dođe žao što sam se jesenas patio sa onako tvrdom zemljom.:sjasi:
 
Kad taj vaš Mišković bankrotira moćićete da preuzmetu svu zemlju.:haha:DRAGAN KOVAČEV@ Kakav ti je to plug pa nijednog listića nemaš gore. Kad bi trebala neka ptica da pravi gnezdo morala bi preći na veštačke materijale.:bravo:
 
<span style="color: rgb(51, 51, 51); background-color: rgb(250, 250, 250); ">Juce bilo oranje..1.20ha sa 20l goriva...3 sata oranja...teska zemlja smolnica...od 25 do 30cm </span> K'o upaljač.:bravo:
 
Nazad
Vrh