Oranje

Odg: Oranje....

hahahhahha :D :haha:

Nije do transmisije vec je los telefon kojim je snimano a moguce je da su i pokrili malo mikrofon dok su snimali.. :ppozdrav:
 
Odg: Oranje....

IMT 5136 je jako dobar traktor, ali kako ne znaju da urade zvučnu izolaciju pa to je strašno... :udri:
 
Odg: Oranje....

North ARMY je napisao(la):
Nego gledam ove Brene 135ks jake,velike gume,teske a niko da pokusa sa 4 braznim da ore,jel zbog menjaca koji nebi izdrzao ili je nesto drugo u pitanju ?? :sta:
Ipak je to traktor od 135ks a njemu je najljepše da vuče 3×16"...
Može on da vuče plug veči sigurno bar kod mene,jer ova brena sa snimka je ubiti 5136 samo je skinut turbo dolje i unutra je motor PERKINS bez turba..
Kad je bila u orginalu ovaj plug 3×14" je vukla u 2 brzoj :D
 
Odg: Oranje....

Stavljaj deflektore na taj plug, ovo je strasno... jedan prohod sa sjetvospremacem i izvuci ce ti svu slamu van... Strasno je kako "ore" imt bez deflektora...

A i ako smijem primjetiti da mu ne bi bilo lose da ima jos jednu brazdu, al ne znam kakvu zemlju imas, al svejedno mislim da bi morao vuci 3x12" u svim uvjetima jer imas i prednji pogon...
 
Odg: Oranje....

juce orao kukuruziste plug 757 dve brazde tako dobro ide da mije zao bilo trece glave. Traktor Zetor kristal 8011 ide u drugoj brzini.Zemlja nije ugazena krunio kukuruz sestoredni kombajn :ppozdrav:
 
Odg: Oranje....

Bobo je napisao(la):
Stavljaj deflektore na taj plug, ovo je strasno... jedan prohod sa sjetvospremacem i izvuci ce ti svu slamu van... Strasno je kako "ore" imt bez deflektora...

A i ako smijem primjetiti da mu ne bi bilo lose da ima jos jednu brazdu, al ne znam kakvu zemlju imas, al svejedno mislim da bi morao vuci 3x12" u svim uvjetima jer imas i prednji pogon...
Ja imam plu sa 3 brazde ali nisam mogao u svu zemlju sa njime. Barem ne ovu dubinu. A ovo je plug od mog brata imt 756 i orem 1 brza. Moralo se zuriti
25ourz4.jpg
 
Odg: Oranje....

srdjuanzorz je napisao(la):
Bobo je napisao(la):
Stavljaj deflektore na taj plug, ovo je strasno... jedan prohod sa sjetvospremacem i izvuci ce ti svu slamu van... Strasno je kako "ore" imt bez deflektora...

A i ako smijem primjetiti da mu ne bi bilo lose da ima jos jednu brazdu, al ne znam kakvu zemlju imas, al svejedno mislim da bi morao vuci 3x12" u svim uvjetima jer imas i prednji pogon...
Ja imam plu sa 3 brazde ali nisam mogao u svu zemlju sa njime. Barem ne ovu dubinu. A ovo je plug od mog brata imt 756 i orem 1 brza. Moralo se zuriti
25ourz4.jpg

druže,slab si!
Vidi moje oranje!


Uploaded with ImageShack.us
 
Nazad
Vrh