Oranje

Odg: Oranje....

Danas probao plug Leopard 12" , pozajmio od prijatelja! Orao sam mentu ,dvoumio sam se da li da je izorem ili ne !

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dYQ-upcuPpU[/youtube]
 
Odg: Oranje....

Puno je bolji nego IMT , nosi ga i drugom ko igračku (IMT muka) . Ide i trećom dok IMT ni u šali nemože . Sutra idem u rit da probam naći negde da orem , ako i tamo prođe kupujem jedan takav !
Da gorivo rezerva , kad krene da trepće ima još 6-8l tj. više od sat vremena oranja . :cao:
 
Odg: Oranje....

Ajde da se cujemo sutra dacu ti ja gde da ores! Sutra isem kod Dalasa da vidim gde su mu parcele pa koji dan da to poorem!
Jel ti to proslajfavao tocak ili si ti namerno usporio... tamo oko sredine snimka...?
 
Odg: Oranje....

@ mityoo - nemam tri ruke , jednom držim drugom . Trećom bi trebalo podići plug pošto je završna brazda pa mi je i levi točak upao u
brazdu pa je trebalo podići plug . A nisam mogao toliko da se okrenem da ga "podignem" desnom rukom .
 
Odg: Oranje....

Mislio sam da je to neka fleka ili da je vlazno pa zato usporava.... ako je tako onda :D Dobro ti izgleda to oranje jel to Pesir ili koji kraj?
 
Odg: Oranje....

Nije pesir to je Todorovača (polu breg) , ka Ostojićevu . Pesir je najgori rit . Sutra idem da tamo negde probam ima dosta parloga. A za pomoć javi !
 
Odg: Oranje....

Posalji broj mobilnog na pp pa da se sretnemo ako bog da!
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235599232[/time]_________________________________________________
Jesili prolazio onamo pored bunara na vetar? Tamo je moja psenica izmedju dve ledine sa leve strane puta!
 
Odg: Oranje....

Oranje , rit 02.03.2008. :zli:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=flOQABJd9FI[/youtube]
 
Odg: Oranje....

Sad sam dobio tu zemlju , a tanjirača ide čim može ući u zemlju . Biće to dobro samo da se prođe jedanput tanjiračom , pa pokisne pa posle opet i biće to dobro ! Moglo je biti i gore . :cao:
 
Odg: Oranje....

neznam kako kod vas ali kod nas rit .(ako ides prepodne rano. ako ides popodne kasno )ali resices ti to
 
Odg: Oranje....

au brate koje slanine. svaka čast na optimizmu, ja bi se prid'o u startu...
 
Odg: Oranje....

I kod nas je rit jako gadan , ali se nadam da ću uspeti da se izborim sa njim !
 
Odg: Oranje....

po meni moras sacekati da se osusi pa da pokisne onda bi bilo bolje . mada ko ce to iscekati i da li ce biti kise
 
Odg: Oranje....

Da u svakom slučaju u dva tri puta , ali sa razmakom od par dana . :cao:
 
Odg: Oranje....

Ako ali je tvoje bar uzorano... Dalas je tek danas pokazao tastu gde mu je zemlja... Pa kad se prosusi idemo da oremo!
 
Nazad
Vrh