Oranje

Odg: Oranje....

Ovaj niti zna gde je pocetak a gde kraj parcele...kanda ore odokativno...a za pravac da ne govorimo...
 
Odg: Oranje....

pravac je zaista kriminalan, ali msm da se bolje po takvim uslovima i ne može....lepo je rekao čovek, ako se sada ne uzore bolje i da se ne ore na proleće, u prevodu zovite mene sada jer nemam šta da radi, to će biti jako lepo obrađivati naredne godine.....
 
Odg: Oranje....

evo još jednog snimka, ovo sam još pre gledao, ali sada sam se setio, mnogo se lepše i bolje uradilo :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5nw4O1M83LI&feature=related[/youtube]
 
Odg: Oranje....

hahah, a šta mislite zašto je pravac onakav :haha:, velika je kabina kod maseja, klima greje :haha: hahahah
 
Odg: Oranje....

Ko zna koji je tu faktor u pitanju. :haha: Lak volan na traktoru a i dugačak plug pa čim malko vrdneš on odmah pošteno iskrivi brazdu,ispraviće se to sam0o po sebi ::namigivanje:: Nije mi jasno otkud u Pločicama nema neko ko bi to mogao uzorati. :sta: Lično znam tamo čoveka koji ima gomilu traktora i mašina sa kojima trguje i radi dosta zemlje ali mislim da je u pitanju cena usluge čim ovi oru a udaljeni su 80km odatle.
 
Odg: Oranje....

Kengur je napisao(la):
gogi666 je napisao(la):
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YI_Yq1Cxsao&feature=related[/youtube]
Ovakav bi pola vojvodine za 10 dana uzorao!

E sada si lupio :udri:
Nije Vojvodina bas toliko mala da je pregaze za 10 dana :sreca: :D
Bravo pametnjakovici! :bravo:
Ocigledno niste ukapirali da sam ironicno mislio!? :haha:
 
Odg: Oranje....

Danas je kolega prekinuo oranje kaze da je dosta smrzlo a na jednom plugu mu je pukla daska inace ore sa dva torpeda 90 ks, kako je kod vas dali moze jos da se ore. :ppozdrav:
 
Odg: Oranje....

mica967 je napisao(la):
Danas je kolega prekinuo oranje kaze da je dosta smrzlo a na jednom plugu mu je pukla daska inace ore sa dva torpeda 90 ks, kako je kod vas dali moze jos da se ore. :ppozdrav:
Mico ja sam danas orao ide samo tako,bolje nego ranije,nije smrzlo uopste jedino uvratine :cao:
 
Odg: Oranje....

a šta je to " oranje " :sta: nije valda da ima još da se ore :sta: kod mene ljudi zaboravili kako plug izgleda :haha: malo šale i pozdrav za sve koi oru pravo " zimsko " oranje a ne kao neki što su orali još u oktobru :cao: :cao: :cao: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Odg: Oranje....

pidikanac je napisao(la):
a šta je to " oranje " :sta: nije valda da ima još da se ore :sta: kod mene ljudi zaboravili kako plug izgleda :haha: malo šale i pozdrav za sve koi oru pravo " zimsko " oranje a ne kao neki što su orali još u oktobru :cao: :cao: :cao: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: ::svaka cast:: ::svaka cast::


Ma oni to preoravaju ono septembarsko i oktobarsko oranje ........Dosadno im nemaju druga posla. :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:
 
Odg: Oranje....

danasnje oranje......



http://www.youtube.com/watch?v=YO0_TdalU7M



i slike.....
ek2m2b.jpg


30a46tk.jpg


veuowk.jpg


..... :D :cao: ::svaka cast::
 
Odg: Oranje....

Ja sigurno nebi orao sad!Plug je pre mesec dana uzorao 90 jutara po lepom vremenu bez proklizavanja plug sad stoji lepo opran i namazan u supi a oranje se fino raskokava po ovim minusima :haha:
 
Odg: Oranje....

steva 1984 je napisao(la):
Ja sigurno nebi orao sad!Plug je pre mesec dana uzorao 90 jutara po lepom vremenu bez proklizavanja plug sad stoji lepo opran i namazan u supi a oranje se fino raskokava po ovim minusima :haha:
Kako da ne, jos kako bi orao... da moras... ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh