Oranje

https://postimg.cc/R3cHrpVQ]
IMG-20221109-141426.jpg
[/URL][/url]
Jos imamo lufta da poplicimo😂
 
Ja danas zavrsio, ostalo mi jos jedan spic blizu sela sutra da okrenem i skroz gotovo.
Primetio sam ogromnu razliku u strnjici gde nema nista samo slama ( takve mi sve njive) i jedan kj mi bio sputa pa sam samo letos oprakao sirak, mrzelo me da se vozam u septembru pa izaslo samoniko zito. Ljudi moji to se tako tesko oralo, nabijeno i suvo strasno, grudve ko televizori. Valjda to zito popilo svu vodu pa steglo bas bas....
Nauk za ubuduce nikako ne ostavljati samoniklo ni na jednu njivu....
 
Ja danas zavrsio, ostalo mi jos jedan spic blizu sela sutra da okrenem i skroz gotovo.
Primetio sam ogromnu razliku u strnjici gde nema nista samo slama ( takve mi sve njive) i jedan kj mi bio sputa pa sam samo letos oprakao sirak, mrzelo me da se vozam u septembru pa izaslo samoniko zito. Ljudi moji to se tako tesko oralo, nabijeno i suvo strasno, grudve ko televizori. Valjda to zito popilo svu vodu pa steglo bas bas....
Nauk za ubuduce nikako ne ostavljati samoniklo ni na jednu njivu....
Sutra u Kikindu na fudbal??
 
Ja zavrsio za ovu godinu, tesko kao nikada, jos zadnja 3 dana orao 20kj u Titelskom ritu, pa to je strasno, skinuo predpluznjake, 4 glava isto dole, orao sa 3, bas teska zemlja
 
Nazad
Vrh