Oranje

Odg: Oranje....

Pa ja bas mislim kod nas mokro a kod Denija samo sto se ne prasi :ppozdrav:
 
Odg: Oranje....

to se i ja pitam kaze da ide kad sam ga zvao.....videcemo napravicu koji snimak pa cete da vidite kako to ide,...... :cao: :D
 
Odg: Oranje....

Ako bude onakav snimak kao što si već postavio nemoj molim te da snimaš.Završićemo kod očnog
 
Odg: Oranje....

Ne znam kakva je zemlja kod vas i koliko je visoka ali ovde do mrazeva ne mogu na kraj bašte da odem od gliba i blateške a kamoli po njivi sa traktorom.
 
Odg: Oranje....

Mozda ide, al daleko je to od lepog. Ja sam juce probao tu kod sela, i odustao posle jednog kruga. To je vise klizanje neg oranje.
 
Odg: Oranje....

Mozda ovoi sto oru imaju velike traktore a male plugove i .... tako jos i ide posao ali da se ore kao da je suvo :haha: neka to drugome pricaju... pa ni gusenicarima ne bi islo
 
Odg: Oranje....

Kod nas se juce oralo kaze mi komsija da je video jedno pet traktora da oru a bio je i on ali u ataru prema Devojackom Bunaru tu je peskovita zemlja...
 
Odg: Oranje....

Boki-Vl je napisao(la):
Kod nas se juce oralo kaze mi komsija da je video jedno pet traktora da oru a bio je i on ali u ataru prema Devojackom Bunaru tu je peskovita zemlja...
Tu je vise nego peskovita cak se moze reci"zivi pesak" tako da moze kad god ti dusa pozeli... :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Oranje....

ja nisam rekao da je islo odlicno ali je moglo da se ore unasem ataru ima jedan deo gde je peskovita zemlja pa se tako i zove taj deo atara to je iza putnikova kad se ide prema jarkovcu .......a odgovor za KENGURA da ja orem sa jd 6920 i plugom kvenderland lb 100 kojem je zahvat po glavi 35-50cm ali ja orem na 40 cm po glavi.... :cao:
 
Odg: Oranje....

244a6wk.jpg
danas završio oranje,ta njiva ima 4 kj a kraj je posle brega skroz do bagrenja.široko u 3 p.m.
 
Odg: Oranje....

ja sad zavrsavao neke parcele oko salasa sutra mislimda idem da probam repiste samo mi je ono jos ostalo
 
Odg: Oranje....

Ja sam bio pre sat vremena na njivi koja je blizu sela, obisao 3 kruga i vratio se kuci posto me zeza blokada a bez nje u ugazenom kukuruzistu nece da ide.
 
Nazad
Vrh