Oprema za seno i senažu

Zakaci neki prikljucak na hidrauliku i ne razmislja o tome..

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Pa sto me nisi zaustavio,da se bar brzinski upoznamo..... nemoze da stane vise od tri kako god da ih pakujes....

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока
Tek kasnije mi proradila vijuga jbg bio u zurbi..drugom prilikom Boze zdravlja.Malo to tri,komsa 120x120 tovario 8+ al moje su 120x150.Provericu ja to sutra.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Suve kod mene niko ne radi senazu.Ja sam skinuo stranice pa da vidim sa stranicama ne moze vec sam probao

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Evo jedne ture..na Zmajevku8 komada a na Loznicu 6 mada je moglo i na nju 8 al nisam
f9b7d167eea165070e665256f7bf2ca8.jpg


Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Zakaci neki prikljucak na hidrauliku i ne razmislja o tome..

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Cesto nije moguce npr na njivu idem sa prikolicama koje vucem i odmah ih tovarim ako imam kakav prikljucak nazad to nije moguce . A i cini mi se da to nije teret za njegove prednje rukavce .
 
@RatkoPa
Okacio sam link jer sam skoro izvojevao tesku pobedu,jer ljudi obicno znaju samo za balerinu i pauka,a kada neko hoce da kupi masinu kao tvoju,obicno mu se kaze:Sve ti znas,Pera Peric (npr)kupio dve masine,a ti si pametan pa hoces jednu.....Trebalo bi sutra da budu slike..Izvojevas tesku pobedu i onda te doceka hladan tus u vidu prevoza!Ja razumem da neko hoce da pokrije troskove goriva i da zaradi 20-30 € za 2 sata posla,ali ne razumem da neko hoce da zaradi 100 € ..
 
Kakva je situacija sa rezervnim delovima za balerine-da li ih ima i da li su skupi s obzirom da su u pitanju uglavnom uvozne a tamo su se naradile
 
Pa ne znam sta na njoj moze da ti ode da ne mozes popraviti sam, vile imas svugde, lezajeva ima isto, e ako ode konusno tanjirasti ili onaj lavirint stapova to vec nemA da se nadje osim polovno.. Pricam za ove sa uljnim kucistem.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Jedan zanimljiv klip
[video]https://m.youtube.com/watch?v=o_mjTOWZdJM&itct=CBUQpDAYASITCMWNktDyn9QCF USQHQodjqYEH1IJb3Rrb3MgbWFq&gl=RU&hl=sr&client=mv-google[/video]
 
Mi pre par dana pravili silazu tacnije oko 25 ugazenih prikolica sto lucerke sto trojke...vuceni senazni kombajn Klas Jaguar je odradio poso bez greske...ove godine kao i prosle smo resili da ne stavljamo mleven kukuruz jer nema nikakve razlike...Slike cu sutra ako stignem da metnem na forum...

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
I ja sam prekjuce uradio 6 samoutovarnih senaze ali nista slikao nisam, imao sam ceo dan nekih problema oko gume na prikolici pa mi posle nije bilo do slikanja jer se zurilo..

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh