Oprema za seno i senažu

Okolina Novog Sada,temerin,sirig,cenej,kisac,....da li neko ima senazni kombajn da radi sa njim uslozno treba mi isilirati grahoricu?
 
Veceras prvi put razbacivao otkos ovsa i grahorice kako bi se bolje prosušio. Veoma sam zadovoljan kako razbacuje. Nadam se da ce tako i skupljati. Ofarbane su opruge, pre toga očišćene i baš su glatke. Videcemo ujutru.
 
e5fcac121b8f367fdb58358adc14c489.jpg

Oprema za seno a i za senazu ..

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
E ta vila je sinoc bila glavna alatka. Balerina je pokupila seno ali i poprilicno je ostalo. Pa dok rosa nije pala radila i kupila vila ono sto masina nije uradila. Hocu da poludim. Ili ce.Ratko pomoci, ili opet na sunce. Detelina bas lepo uhvacena.
 
Danas pozajmio od drugara balerinu da pokupim detelinu.Kupio sam je vlažnu.Utisci su veoma pozitivni.Sa sunce grabljama je to nemoguća misija.
 
Pravo da ti kažem rotaciona kosa mi ostala zatrpana iza prikolice, jednog traktora i nekih 150 bala sijena koje nisam stigao smjestiti kad sam dovukao prošle sedmice, bila žurba pa samo pobacano na gomilu, nije mi se isplatilo sve to pomijerati da bih došao do nje zbog 5 duluma zemlje. Ova duplex samohodna kosa to odradila za nešto više od sat vremana, trava prostra po njivi kao tepih, veče bilo lijepo, otišlo 2.5 litra benzina i par piva. Vjeruj da mi je bilo uživanje kositi sa njom, pošto je duplex ne smeta joj već pokošena trava, samo gas i polako.
 
Nova reklama za Krone. :osmeh:


[video=youtube_share;u_uN9yoEysM]https://youtu.be/u_uN9yoEysM[/video]
 
Preterase ga sa tim reklamama kako dame voze ovo ili ono.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Pa to je reklama..kako bi izgledalo da ture nekog masnog,neocesljanog,i neobrijanog...uvek je lepse videti lepu zenu...ovo drugo imam i u ogledalu da gledam..
 
Nazad
Vrh