Okupljanje za kraj 2016

Da,da...
Slusaj ne bi im bilo lose,ima svasta nesto tamo visi :haha:

Branko svaka ti dala,dobar si domacin...

Jbt Maticu ti stvarno ovog banovao :haha:...Al ste udareni.
 
Ko je banovan? Sta, bio nestasan?

- - - - - - - - - -

Nema nam organizarotra, izgleda da pomaze zeni da opegla ves, jer je i ona njemu pomogla da opere sudje od jutros. :osmeh:

Coci bilo je juce dosta ljudi koji su prvi put dosli i nikog nisu znali, na kraju samo sto kuci nisu vodili jedni druge. :ppozdrav:
Boze zdravlja, vise je dana nego kobasica.
 
Nema nam organizarotra, izgleda da pomaze zeni da opegla ves, jer je i ona njemu pomogla da opere sudje od jutros. :osmeh:

Coci bilo je juce dosta ljudi koji su prvi put dosli i nikog nisu znali, na kraju samo sto kuci nisu vodili jedni druge. :ppozdrav:

Blago njemu..on pere sudove..
Ja sam mojoj,boze me oprosti,sosi kazo "ja idem,ne zovi me,ne znam kad cu doci,ne cekaj me.." ona meni "dobro "ljubavi" idi"...
Ajoj bice sexa al mi nece biti lepo izgleda..
 
2m3l6r5.jpg
 
Meni je zao sto odavde niko nije imao volje za tako nesto, inace bi dosao i ja.. Kad bude sledeci skup javite, ako bude blize dolazim sam.
 
Pošto nisam oženjen onda teoretski ne mogu da budem papučar :) a domaćin je rekao da ostavim telefon jer ako se dosad nisam oženio nemoram ni to veče :)

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
@dizel
Vec smo odlucili da sledeci skup je Sombor ili okolina negde. Predlazem ili Vilu Kronic ili Vilu Tamara, mada i Dida Hornjakov salas je odlicno mesto. Okrim iz Kule je lajkovao, Ljubek ce doci, FruitBoy-a cu licno ubediti inace mu ne dam broj od jedne sto se interesuje:haha:

A papucari su se morali javiti, posle 10 poziva propustenih, da ne brinu zene:osmeh:
 
Pošto sam morao ranije da odem sa druženja, jel može neko da mi objasni šta je bilo?
Nikola Ilić napio malaksala, pa ovaj nije mogao da nađe put do svog sela? Ili sam opet pogrešno shvatio?

Inače imenjaku svaka čast za organizaciju.
 
Nazad
Vrh