Okupljanje za kraj 2016

Učlanjen(a)
4 Maj 2010
Poruka
1.410
Stvarno dobro druženje, a i klopa vrhunska, a o Branku ne treba trošiti reči :ppozdrav: Inače sve pohvale i poštovanje za člana Tine :ppozdrav: Jedino mi žao što nisam mogao duže ostati...

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
2.820
Ma neee..niste vi muzikante razumeli,oni su brzo otisli da uplate njihovu kaznu za prolazak kroz crveno da ne bi morali da budu u mitrovici sa nekim clanovima nasim koji su juce dobili kaznu za brzinu..samo jedan mali nesporazum,al vratice se oni..

- - - - - - - - - -

Jes da je malo malaks'o al ga je opravio svaka mu cast..bas dobar izduvni vetil..i bicemo gosti opet samo nek zove..hvala lepo molim lepo..

Dejaaa

Član
Učlanjen(a)
9 Jun 2016
Poruka
1.018
Ajde i ja da pohvalim clana malaksao na organizaciji.Sremac ja turio kaznu u tamburu.Muzika losa,trazio sam pesmu od dare bubamare,dodirni me i ne znaju da pevaju

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
27.962
Al zato od Legendi rasturaju pesme. :haha: Zbog tebe sam mnoge zore dočekao,refren u trajanju od 4 min. :haha: Mislili da su svi bili pijani pa teraj u krug.

coci064

Član
Učlanjen(a)
13 Nov 2013
Poruka
4.647
Prvo bar jednom dodji kolega, za tamburase se ne jedi.
Za druzenje sam uvek, ali ovi moji Kikindjani bas nisu zainteresovani, a sam da idem nekako mi smor kad u startu nikog ne poznajes. Sto se tice tamburasa reko ajde da pomognem mada mi ih je preko glave. Da li znas sta je sa nasim kolegon Dusko58 odavno nije aktivan a znam da je imo neke zdravtvene probleme?

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
27.962
Duško je u redu.Živ i zdrav čovek.
Inače glavnog organizatora napali lavovi noćas i nisu prestajali da ga dave skroz do jutros.Hoće da ostane zadnji u kafani.

KishRobert

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
31 Dec 2008
Poruka
14.071
Ja sam voleo da idem i uvek sam dolazio,ali od kad je na najpametniji postao,nemam uopste zelju da ga srecem.

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
2.820
Al zato od Legendi rasturaju pesme. :haha: Zbog tebe sam mnoge zore dočekao,refren u trajanju od 4 min. :haha: Mislili da su svi bili pijani pa teraj u krug.
Eee a nisu videli da smo nas par popili bar 20 bokala soka,ovog americkog sto prsce u nos..pa ne damo se mi prevariti tako lako..a boze pomozi bilo je i ovih,da ne kazem drugih junaka..

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.283
Nema nam organizarotra, izgleda da pomaze zeni da opegla ves, jer je i ona njemu pomogla da opere sudje od jutros. :osmeh:

Coci bilo je juce dosta ljudi koji su prvi put dosli i nikog nisu znali, na kraju samo sto kuci nisu vodili jedni druge. :ppozdrav:

Dejaaa

Član
Učlanjen(a)
9 Jun 2016
Poruka
1.018
Tamburasima sam rekao kad zavrse sa Progarom da ih vodim u Dobanovce kod Ilica,verovatno su zato uvatili maglu

Vrh