Okupljanje za kraj 2016

nikola ilic

Član
Učlanjen(a)
20 Dec 2010
Poruka
5.445
Da,da...
Slusaj ne bi im bilo lose,ima svasta nesto tamo visi :haha:

Branko svaka ti dala,dobar si domacin...

Jbt Maticu ti stvarno ovog banovao :haha:...Al ste udareni.

coci064

Član
Učlanjen(a)
13 Nov 2013
Poruka
4.669
Ko je banovan? Sta, bio nestasan?

- - - - - - - - - -

Nema nam organizarotra, izgleda da pomaze zeni da opegla ves, jer je i ona njemu pomogla da opere sudje od jutros. :osmeh:

Coci bilo je juce dosta ljudi koji su prvi put dosli i nikog nisu znali, na kraju samo sto kuci nisu vodili jedni druge. :ppozdrav:
Boze zdravlja, vise je dana nego kobasica.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
28.278
Pa jbg oće da ga banujem pa oće.I ja ajd časom a ne mogu da ukinem dok kazna ne istekne.Lepo sam rekao da ću 100 evra zaraditi na tome kada saberem sve usluge na forumu koje sam mu uradio i još mu dao ban. :haha:

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
2.909
Nema nam organizarotra, izgleda da pomaze zeni da opegla ves, jer je i ona njemu pomogla da opere sudje od jutros. :osmeh:

Coci bilo je juce dosta ljudi koji su prvi put dosli i nikog nisu znali, na kraju samo sto kuci nisu vodili jedni druge. :ppozdrav:
Blago njemu..on pere sudove..
Ja sam mojoj,boze me oprosti,sosi kazo "ja idem,ne zovi me,ne znam kad cu doci,ne cekaj me.." ona meni "dobro "ljubavi" idi"...
Ajoj bice sexa al mi nece biti lepo izgleda..

diesel d-60

Član
Učlanjen(a)
25 Feb 2012
Poruka
1.956
Meni je zao sto odavde niko nije imao volje za tako nesto, inace bi dosao i ja.. Kad bude sledeci skup javite, ako bude blize dolazim sam.

pajac

Član
Učlanjen(a)
21 Sep 2013
Poruka
505
Pošto nisam oženjen onda teoretski ne mogu da budem papučar :) a domaćin je rekao da ostavim telefon jer ako se dosad nisam oženio nemoram ni to veče :)

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока

bojcetic

Član
Učlanjen(a)
14 Jan 2009
Poruka
12.912
@dizel
Vec smo odlucili da sledeci skup je Sombor ili okolina negde. Predlazem ili Vilu Kronic ili Vilu Tamara, mada i Dida Hornjakov salas je odlicno mesto. Okrim iz Kule je lajkovao, Ljubek ce doci, FruitBoy-a cu licno ubediti inace mu ne dam broj od jedne sto se interesuje:haha:

A papucari su se morali javiti, posle 10 poziva propustenih, da ne brinu zene:osmeh:

branko

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
8.319
Pošto sam morao ranije da odem sa druženja, jel može neko da mi objasni šta je bilo?
Nikola Ilić napio malaksala, pa ovaj nije mogao da nađe put do svog sela? Ili sam opet pogrešno shvatio?

Inače imenjaku svaka čast za organizaciju.

Vrh