Okupljanje ovčara u Novom Sadu na poljoprivrednom sajmu 2012 godine

cub_handsign.jpg

Jel Ok ovako? :)))))))))
 
Ljudi izgleda da imam svadbu,nego nije ni bitno ima jos bre ljudi da spreme jagu,Soumi sta bi tebi falilo,sarbanac se vec dokazao,imma i ovih lala sto su blize.na sajam dolazim al sta da radim ako ne mogu 13.5.SOUMI ime da menjam ne mogu a ni grad jedino da dodam kontras,ili kontrabas(to mi uvek zvucalo zanimljivo)al za litar nema sanse za 5 buteljki ALEKSANDRIJE CUVE MOZE...
 
Ako se vidimo na N.S sajmu doneses 5 buteljki vina koje sam ti napisao cim dodjem kuci dodajem,OBECAVAM KUME,
Deki nije petak,je...s jagnje moze ga svako ispeci je predlozih soumija on cuti
 
Ma jbo jagnje ja dolazim zbog druzenja,ne moram ni jesti,samo da se okupi ekipa!Mirkane 13i je 13i pa makar i nedelja,ja se ne bih zezao izuzew ako nije gay wencanje!?:)
 
nemam vremena za jagu pravim objekat,znas koja je to obaveza i sam,al za sajam imam a ako je frka trinesti daj da menjamo da se sto vise nas vidi i upozna,al na vreme da znam,bas sam u frci sa vremenom,jedan dan imam pravo na bezaniju
 
Tako je,Sika...lako je nama flexibilnima!:)Miladine 12og Sensation a 13og Svadba,a 14og da te brale posetimo u sok sobi onako kolektivno!:)
 
ja sam odrastao s elektronskom muzikom pocevsi od depeche mode...to sto vodim 2 zivota ceo zivot(seljak na svom imanju i gospodin u gradu to je dr stvar)
bez brige bit cu bolje raspolozen no danas posle toga
ja razmisljam ovako,12. zorom u ns,uvece arena u belom,spavanjac u busu do va pa na svadbu na mladu janjetinu i belo vino da se okrepim:)
neko bi to nazvao planom...
 
Nazad
Vrh