Okupljanje ovčara u Novom Sadu na poljoprivrednom sajmu 2012 godine

To furanje loga Poljoinfo odgovara samo starijim kolegama koje su wec ozenjene i ne smeju/ne zele da swrljaju sa strane..realno.

---------- Poruka napisana u 20:42 ---------- Prethodna poruka je at 20:41 ----------

A mlad kadar treba biti tajanstwen,ne mora odma da ti sa cela nema cica procita ko si,sta si!:)
E pa onda mene izbrisite za kacket i majicu uzecu ih posle sajma da nosim kad me niko nevidi:haha:
 
To furanje loga Poljoinfo odgovara samo starijim kolegama koje su wec ozenjene i ne smeju/ne zele da swrljaju sa strane..realno.

---------- Poruka napisana u 20:42 ---------- Prethodna poruka je at 20:41 ----------

A mlad kadar treba biti tajanstwen,ne mora odma da ti sa cela nema cica procita ko si,sta si!:)
Ma ni jedna "CICA" danas nije nema

---------- Poruka napisana u 07:10 ---------- Prethodna poruka je at 07:02 ----------

To furanje loga Poljoinfo odgovara samo starijim kolegama koje su wec ozenjene i ne smeju/ne zele da swrljaju sa strane..realno.

---------- Poruka napisana u 20:42 ---------- Prethodna poruka je at 20:41 ----------

A mlad kadar treba biti tajanstwen,ne mora odma da ti sa cela nema cica procita ko si,sta si!:)
 
Poslednja izmena od urednika:
Oho,ewo dame(cice) u nasim redovima!Zago,duso,dobro dosla..

---------- Poruka napisana u 08:00 ---------- Prethodna poruka je at 07:53 ----------

Zago,pozivamo te da budes nas gost na NS sajmu..:)
 
:haha::haha:
Romanovke su suvise elitne ovce da bih se jagnjad tek tako klala. :)))
Zato bolje da vatamo dekijeve telice koji ne vrede 2 banke. :haha:
 
Ne isplati se za mace od 20 kg dat 150 eura kad za tu lovu mozes kupit W "jagnje od 80 kg" :):)
ukus nije ni blizu al se moze nahranit vise sirotinje raje:)
 
bit ce nesto izlozeno koliko znam,ja licno ne idem(moji dvisci od 100 kg nisu dovoljno dobri pa ce ici oni od 60kg:))
 
Ma ni jedna "CICA" danas nije nema

---------- Poruka napisana u 07:10 ---------- Prethodna poruka je at 07:02 ----------

Hteo bih prvo da pohvalim Moderatora i Kolegu @Vojvodjanin sto je prilikom uredjivanja posta ostavio svoj potpis i razlog korigovanja posta , takav primer mi se jako svidja.
2 Hteobih da predlozim da napravimo spisam clanova koji ce doci i okacimo u ovoj temi kao sto smo radili u nekim predhodnim temama , ja naravno da dolazim i verovatno vodim i jednog kolegu
3 Dali se pise Hteo bih zajedno ili odvojeno
 
Nazad
Vrh