Okupljanje ovčara u Novom Sadu na poljoprivrednom sajmu 2012 godine

Verujem da ce ekipa biti prava,tu ce biti i ostatak bande sa grlima,

Nego ajte neke majice da se odrade?

Ako jagnje zafali zna se ciji budu najblizi sajmu...:bravo: Predlozio bih naseg kolegu Culetica njegovi su srednje skupi..:haha:
 
Mirkane,za mene ostavi rebarca al,da ne budu kao u teleta,htedoh reci Virtemberga!:)Sika je mislio na fizicki obracun,ali drugi imaju pokvarenu mastu,pa okrenuse stwar!:)
 
Mirko baš ti hvala što me smesti u grupu sa mladićima. Podseti me na basnu o volu i dva bika. Planirali bikovi da razvale ogradu kad su videli dobru junicu. Vo ih hrabrio jer je u susednoj njivi video dobar kupus.
 
Galicu za te pare sto bi dali za to jagnje,bolje da iznajmimo 10promoterki da nas hrane kao bebe i budemo najveca atrakcija!:)
 
Sprema se akcija za kupovinu kacketa, majica, prsluka i kombinezona sa logom poljoinfo, ali ne verujem da ce biti do sajma i realizovana nazalost.
 
To furanje loga Poljoinfo odgovara samo starijim kolegama koje su wec ozenjene i ne smeju/ne zele da swrljaju sa strane..realno.

---------- Poruka napisana u 20:42 ---------- Prethodna poruka je at 20:41 ----------

A mlad kadar treba biti tajanstwen,ne mora odma da ti sa cela nema cica procita ko si,sta si!:)
 
To furanje loga Poljoinfo odgovara samo starijim kolegama koje su wec ozenjene i ne smeju/ne zele da swrljaju sa strane..realno.

---------- Poruka napisana u 20:42 ---------- Prethodna poruka je at 20:41 ----------

A mlad kadar treba biti tajanstwen,ne mora odma da ti sa cela nema cica procita ko si,sta si!:)

Pa ti okreni kapu naopako.:haha:
 
Ja kad god sam pomenuo ovce u prva 3-4 vidjenja a da je devojka icemu,mogao sam joj samo posle slati sms,na koji odgovara posle 7dana,to je tako,i zato se treba dovijati,ne treba lagati,ali treba nesto precutati!:)
 
To furanje loga Poljoinfo odgovara samo starijim kolegama koje su wec ozenjene i ne smeju/ne zele da swrljaju sa strane..realno.

---------- Poruka napisana u 20:42 ---------- Prethodna poruka je at 20:41 ----------

A mlad kadar treba biti tajanstwen,ne mora odma da ti sa cela nema cica procita ko si,sta si!:)
Kolega imasli neceg da se stidis
 
Rale83,ocigledno ne razumes problematiku?:)Nema veze,necemo da idemo u dubinu!:)Za stid ima dosta toga,ali nije do mene!
 
Dejane mislio sam da W valja na raznju kad ti rece da su mu rebra kao u teleta jescemo romanovca,kazu meso mu je afrodizijak:osmeh:

Nego da se mi nesto stvarno dogovorimo ja sam u kontaktu sa petnaestak forumasa dogovorio da ponesem peceno jagnje,sad ako bude cifra raspolozenih znacajno veca neka neko preuzme organizaciju za jos jedno,da stvarno ne moram juriti vola da nabavim ipak jaga do 30 kg je sladja,sto bi bilo dovoljno za tih 15 ljudi,i naravno imace nekakvih gostiju moze svratiti neko poznat nekome od nas pa da se ne ponasamo kao stipse vec kao pravi COBANI sirokog srca za trpezom.sve ovo je preliminarno i u ideji.Predlazem da se detaljno dogovorimo npr.7-maja,mnogi mogu odustati a neki biti spreceni privatnim ili poslovnim obavezama,slazete se da je jagnje najmanji problem u svemu tome,pice i klopa su sporedna stvar bitno je da nas dodje sto vise,naravno da do tad budemo zivi i zdravi ako bog da.pozzzzz
 
Ja sam ZA,udari krstic,mada uhvati ti neko od 40kg,dok ne osta ne bi dosta!:)Lepo refundiramo i druzimo se,dok nas ne rastera obezbedjenje.
 
Gde da nadjem romanovca od 40 kg,ili je sjagnjeno(zensko)ili ga moram kastrirati al bojim se da nije kasno
 
Nazad
Vrh