Okupljanje ovčara u Novom Sadu na poljoprivrednom sajmu 2012 godine

Ni u jednoj kafani nam nemoze biti opusteno i zezancija kao na standu kod ovcara doduse tu bas i nema promoterki al kad nas vide coporativno ima same da dodju.
Jos samo da vidimo kako vec jednom da nabavimo te majice i kackete sa logom Poljoinfo.
 
Poslednja izmena:
Najbolje bih bilo da okupljanje bude u nedelju 13og posto ce u subotu verovatno da bude veca guzva jer je otvaranje, pa kojekakvi politicari sto dodju na otvaranje i ostali kako to vec ide, otprilike bih nam najvise odgovarala nedelja zbog ljudi koji ne mogu radnim danima zbog poslovnih obaveza.

Jos samo da vidimo kako vec jednom da nabavimo te majice i kackete sa logom Poljoinfo.
Nista od toga dok ne bude akcija, kada bude organizovana akcina bicete obavesteni i biti u mogucnosti da narucite majice, kackete, prsluke ili sta vec bude organizovano.
 
pa bato vidi neku firmu sto stampa,koliko je najmanja serija sto rade,koliko para ,majce ima u pazar na veliko za male pare,a dobre,a lepo bi bilo da se ujednacimo na sajmu,bice teze devojkama da odaberu pa slatke muke....da ne bude da nas zezaju evo ovnici nova rasa,POLJOINFO
 
Sto se mene tice video sam kod jednog clana ovde sa foruma dobre zeceve pa taman da se to uporedi sa romanovskim jagnjetom da resimo napokon tu dilemu :haha:
Drugari zaista sam voljan i rad da dodjem (verovatno i da hocu) ali ne mogu vam garantovati da cu moci bas taj dan kad se dogovorite, ja cu se potruditi i dati sve od sebe da se uklopim kad i vi i nadam se da ce do susreta doci i do zakuske takodje :ppozdrav:

Ako neko ima neko jagnjesce tridesetak kg i voljan je da ga uredi, ispece i donese kad se dogovorimo za to sam da skupimo pare i da se to refundira, naravno treba poneti malo hleba, neki nozic i to bi bilo to. Oni koji imaju susene ovcetine dobro su dosli u drustvo sa ponekim parcetom :ppozdrav:
 
Slazem se sa datumom 13.5 nedelja,ko puska.a za majice ima da se snadjemo,ako vlasnici foruma nemaju nista protiv kad oni nece da stampaju.

Entuzijasta kakav nozic breee satara i bukov panj:ppozdrav:
 
Vlasnici foruma mogu da stampaju majice sa logom foruma, tako da cemo morati cekati da se organizuje akcija, msm da je bilo nekoliko pokusaja od strane vlasnika da se organizuje akcija, medjutim nije bilo dovoljno zaineteresovanih.
 
Vidim ja lepo me izprozivaste ovde po forumu. :haha:
Kako stvari stoje juricu ja malo dekija po sajmu umesto promoterki pa ce da vidimo ko je brzi dal romanovac ili w-ovac. :haha: :haha:
Inace sto se tice termina DOGOVORENO. :)
 
Miladine hoces se ti izjasniti ili da izvlacimo izjasnjenje po pitanju dolaska?

---------- Poruka napisana u 21:52 ---------- Prethodna poruka je at 21:51 ----------

Mani se komisije,ti ces biti komisija za ocenu promoterki!:)

---------- Poruka napisana u 21:55 ---------- Prethodna poruka je at 21:52 ----------

Sika pa ti si mi zastranio nacisto,od onolikih promoterki ti bi mene da juris malo,au..:)
 
znaci ovce sisati posle sajma u NS,za ovo se ide na sud,dodji na sajam u kragujevac,sto se nas tice mozes i da ih depiliras,ovo nisam cuo do sad
 
Zemlju više ne obrađujemo mi tako da ne mogu da se ubrajam u zemljoradnike. Polako širim stado i sve poprima ozbiljniji smisao, tako da se vidimo tog dana na sajmu. Dosta korisnih stvari sam čuo od vas kolege pa da se zahvalim uz čašicu dobre rakije od šljive. :ppozdrav:
 
Miladin ce da dodje ako ne vise za nas,sto promoterki sto rakije:haha:,CIKA Zemun i njemu odgovara,ma ko puska.
 
Dejane bitan je prvi kontakt , tad sam isao na sajam a ne na lov na promoterke (promoterke su lose za saradnju jer rade do 18h pa posle moraju jos da se srede za izlazak, znaci nista bar do 20h) kad idem u provod idem po diskotekama a ne na sajam , samo se cuvaj ti od sike date ne zaskoci s ledja :osmeh:
 
Nazad
Vrh