Okupljanje članova foruma u Sremskim Karlovcima

KishRobert je napisao(la):
da si me dobio na mob,dosao bi. ::namigivanje::
pa nisam ni bobeta dobio nego sreća pa imam gagijev mob pa se i on žrtvovao da mi učini jer je zvao bobeta na fixni i za 5 min beli golf 2 je bio tu
 
@todor
ako mislis na mene,nisam se ja bojao...meni je bilo bezveze da ujutru posle doceka idem kod nekog na kafu,samo sam ja jos tamo falio...ne boj se,nije meni **greška zinulo za kafu kao bobetu.
 
KishRobert je napisao(la):
@todor
ako mislis na mene,nisam se ja bojao...meni je bilo bezveze da ujutru posle doceka idem kod nekog na kafu,samo sam ja jos tamo falio...ne boj se,nije meni **greška zinulo za kafu kao bobetu.
mogao si ući nije tu bila samo kafa nego i bambus pa slike pa smejanje bobetovim pričama
 
KishRobert je napisao(la):
ti badrcas,al' si zaboravio,
da nije bilo mog srafa za slepanje,jos uvek bi kampovao ovde!
Sto jes,jes.......mislim da bi ipak zahvalnicu trebalo da podelimo i ja i KR 50%-50% :cao: :cao:
Post je spojen: [time]1295131324[/time]
_________________________________________________
ZRENJANINAC je napisao(la):
Branko je napisao(la):
Pa, koliko shvatam Bobi treba da vas časti zbog neke ponove...

Mani ga ni nezna sa kim ide i kako će proći.Ima Zorica da mu šalje novce brzom poštom :haha: :haha: :haha:
Pa tu su bankomati sad.Boze Draganeeeeeeeeee...... :haha: :cao:
ej,mante se opet odosmo u :off_topic:
 
peto1 je napisao(la):
Deda Lala je napisao(la):
А с десне обале Дунава?

Gledas uzvodno ili nizvodno.

Da si malo vise isao U a malo manje OKO skole znao bi da se strana obale gleda od izvora ka uscu,tako da je Dunavu desna obala juzno konkretno Srem i tako dalje.... :D :D
Post je spojen: [time]1295131925[/time]
_________________________________________________
Farmer Bob je napisao(la):
Pa tu su bankomati sad.Boze Draganeeeeeeeeee...... :haha: :cao:
ej,mante se opet odosmo u :off_topic:
Znaci ipak Bobe casti,od zene izadje praznog dzepa ali ponese samo karticu. Ja od sutra ne pijem ni vodu. :D :ppozdrav:
 
Evo samo da ponovim post od Radivoja:

Dragi forumaši,

Sektor za ruralni razvoj je smešten u zgradi Opštine Sremski Karlovci (Magistrat) i u toj zgradi je vec pomenuta sala u kojoj ce se odrzati okupljanje i druzenje clanova foruma. Sala je kapaciteta oko 100 mesta.
Parking mesta postoje kod patrijarsijskog dvora (iz pravca NS na jedinom semaforu desno i dolazite do parkinga a drugi parking postoji iza Bogoslovije, tacnije kada dolazite iz pravca NS pre semafora sa desne strane.
Oba parkinga su obelezena i parking se placa, moze i SMS.
Zgrada opstine (Magistrat) je u centru Karlovaca, zuta zgrada naspram cuvene gimnazije...kad udjete na amfort kapiju nadalje ce biti obelezeno gde treba da idete a i portir ce vas uputiti (sala je na I spratu)
Ja predlazem da okupljanje pocne 09.30-10.00h da bi program poceli u 10h.
Predavaci: Nikola Skrbic i Bogdan Garalejic iz PSS Tamis-Pancevo, Mita Filipov alias Deda Lala
Ako smatrate da bi trebalo, mi smo spremni i voljni da odrzimo prezentaciju o Nacionalnom Programu ruralnog razvoja 2011-2013.
 
Nazad
Vrh