Okupljanje članova foruma u Sremskim Karlovcima

Matić je napisao(la):
Ta nemojte tako on bi sa vama išao u svako doba dana i noći samo da ga pozovete.
POlako ljudi,evo me ponovo.Komp bio na "oporavak"u servis :haha:
Kakav rucak?Pa tamo nema zakuske?Kako da slusam predavanje gladan? :haha:
Nego,mante se sale,srednjebanatska ekipa ide sa masinom zvanom SHEVROLET,(da se ne kilavimo sa nasim golficima) :ppozdrav: :ppozdrav: :cao:
 
Farmer Bob je napisao(la):
POlako ljudi,evo me ponovo.Komp bio na "oporavak"u servis :haha:
Kakav rucak?Pa tamo nema zakuske?Kako da slusam predavanje gladan? :haha:
Nego,mante se sale,srednjebanatska ekipa ide sa masinom zvanom SHEVROLET,(da se ne kilavimo sa nasim golficima) :ppozdrav: :ppozdrav: :cao:
mani se price,nego spremaj golfa...da se i mi jedared od tebe ogrebemo!
 
kakav je grebator ovaj farmer bob,pa to je cudo jedno...sve ce uciniti samo da on nevozi auto do karlovaca!

kaze,on vozi do zrenjanina,tj do zrenjaninca i onda odatle do karlovaca sa zrenjanincom!
kao plati ce gorivo...kakav grebator!
ja idem sam i necu ga voziti ni da mi plati 1000e! :nono:
 
KishRobert je napisao(la):
kakav je grebator ovaj farmer bob,pa to je cudo jedno...sve ce uciniti samo da on nevozi auto do karlovaca!

kaze,on vozi do zrenjanina,tj do zrenjaninca i onda odatle do karlovaca sa zrenjanincom!
kao plati ce gorivo...kakav grebator!
ja idem sam i necu ga voziti ni da mi plati 1000e! :nono:
neka nemoraš ga nositi otiću ja po mog kolegu pa ću ga nositi ipak je on meni pomogao dok sam bio u šteti
 
Farmer Bob je napisao(la):
Kakav rucak?Pa tamo nema zakuske?Kako da slusam predavanje gladan? :haha:

Bobe, ti frustukuj kuci (znas kako kazu: "prvo frustuk, ondak na put") a zakuska je moja briga, sredicemo vec da imas nesto i da zamezis tamo :cao: :ppozdrav:

North ARMY je napisao(la):
Jel tamo ima 2 parkinga ??

Ima jedan kod patrijarsije (10-ak mesta) i jedan iza Bogoslovije, oba se placaju.
Mislim da se moze parkirati i kod hotela "Dunav" - Iz pravca Novog Sada na semaforu levo a ko dolazi iz pravca BG na semaforu (jedinom) desno i ispred hotela ima parking koji se ne placa. Odatle se samo pravo, pored Bogoslovije stize u centar Karlovaca i tamo je vec sve.

Pozdrav forumasima
 
radivoj.nadlacki je napisao(la):
Farmer Bob je napisao(la):
Kakav rucak?Pa tamo nema zakuske?Kako da slusam predavanje gladan? :haha:

Bobe, ti frustukuj kuci (znas kako kazu: "prvo frustuk, ondak na put") a zakuska je moja briga, sredicemo vec da imas nesto i da zamezis tamo :cao: :ppozdrav:

North ARMY je napisao(la):
Jel tamo ima 2 parkinga ??

Ima jedan kod patrijarsije (10-ak mesta) i jedan iza Bogoslovije, oba se placaju.
Mislim da se moze parkirati i kod hotela "Dunav" - Iz pravca Novog Sada na semaforu levo a ko dolazi iz pravca BG na semaforu (jedinom) desno i ispred hotela ima parking koji se ne placa. Odatle se samo pravo, pored Bogoslovije stize u centar Karlovaca i tamo je vec sve.

Pozdrav forumasima

A joj Rade što otkri da će biti zakuske Bobe sad neće ništa jesti do utorka :D ::namigivanje::
 
Ja sam moje pitanje postavio iz prakticnih razloga...na onaj veci idu samo ponove ko je kupio,a mi ostali cemo na onaj manji zabaceni. :D
 
KishRobert je napisao(la):
kakav je grebator ovaj farmer bob,pa to je cudo jedno...sve ce uciniti samo da on nevozi auto do karlovaca!

kaze,on vozi do zrenjanina,tj do zrenjaninca i onda odatle do karlovaca sa zrenjanincom!
kao plati ce gorivo...kakav grebator!
ja idem sam i necu ga voziti ni da mi plati 1000e! :nono:
Onda ce mo s tobom ja i Nikica Dujin,da rasteretimo @zrenjaninca :haha:
p.s.sto se tice kombinacije sa @zrenjanincom,to je dogovoreno odmah u pocetku...... :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh