Okupljanje članova foruma u Sremskim Karlovcima

mirmag je napisao(la):
Ja bih,ali nemam scim i skim.Dolazim do Rumenke kolima ujutru u servis i onda dalje nemam kako...
ako hoćeš možemo se naći jer i ja idem pa nije problem doći po tebe
 
Branko je napisao(la):
Evo samo da ponovim post od Radivoja:

Dragi forumaši,

Sektor za ruralni razvoj je smešten u zgradi Opštine Sremski Karlovci (Magistrat) i u toj zgradi je vec pomenuta sala u kojoj ce se odrzati okupljanje i druzenje clanova foruma. Sala je kapaciteta oko 100 mesta.
Parking mesta postoje kod patrijarsijskog dvora (iz pravca NS na jedinom semaforu desno i dolazite do parkinga a drugi parking postoji iza Bogoslovije, tacnije kada dolazite iz pravca NS pre semafora sa desne strane.
Oba parkinga su obelezena i parking se placa, moze i SMS.
Zgrada opstine (Magistrat) je u centru Karlovaca, zuta zgrada naspram cuvene gimnazije...kad udjete na amfort kapiju nadalje ce biti obelezeno gde treba da idete a i portir ce vas uputiti (sala je na I spratu)
Ja predlazem da okupljanje pocne 09.30-10.00h da bi program poceli u 10h.
Predavaci: Nikola Skrbic i Bogdan Garalejic iz PSS Tamis-Pancevo, Mita Filipov alias Deda Lala
Ako smatrate da bi trebalo, mi smo spremni i voljni da odrzimo prezentaciju o Nacionalnom Programu ruralnog razvoja 2011-2013.


potpuni naziv, SKUPŠTINA OPŠTINE SREMSKI KARLOVCI - SO SREMSKI KARLOVCI. adresa, Trg Branka Radičevića 6
 
mirmag je napisao(la):
Ja bih,ali nemam scim i skim.Dolazim do Rumenke kolima ujutru u servis i onda dalje nemam kako...
Ako idem, idem preko Rumenke pa mogu te ja pokupiti a znaću do uveče. Nego reci mi kakav to servis ima u Rumenci?
 
Na raskrsnici gde skreces levo za Stepanovicevo,skrenes desno i druga(mislim)ulica levo i tu si.Covek je radio u Mikomu i sad otvorio samostalno.Videcu sa kumom koji bi trebalo da dodje do servisa iz NS-a,pa mozda on bude raspolozen da odemo,a ako ne onda me pokupis...Sad cu ti poslati broj i zahtev na Facebook-u.
 
ajd!
nek se jave,a ja cu dopunjavati spisak.
Branko
Matic
NA
panonstib
peto1
KishRobert
zorancile
DraganNB
Zrenjaninac
paorpaor
Rale83
Abro(valjda)
mirmag + kum
tellnet
cicimoric+njegov otac
....
 
fina jeste, al kod mnogih clanova izaziva smanjenu koncentraciju,sad dal ti to bila namera ili ne :D
 
Nazad
Vrh