Okupljanje članova foruma u Sremskim Karlovcima

prvi deo super
zakuska EXTRA,zahvaljujem domacinima
A drugi deo......malo mi se prispavalo :spavam: :spavam: :spavam:
Veliki pozdrav svim prisutnima
 
Rabadzija je napisao(la):
prvi deo super
zakuska EXTRA,zahvaljujem domacinima
A drugi deo......malo mi se prispavalo :spavam: :spavam: :spavam:
Veliki pozdrav svim prisutnima
da si sedeo pored farmer boba garant ti se nebi pridremalo svaka čast organizatorima
 







evo koja slika što je naš čuveni fotograf farmer bob napravio na današnjem okupljanju u sremskim karlovcima
 
154x3qe.jpg

Bobe plaća parking

2rehzqs.jpg

Ožedneo od pogačica

28ves5s.jpg

ekipa mala ali odabrana

vfz5l2.jpg

kafanica zaboravih joj ime četiri.......

2jey59h.jpg

Ovu sliku dobro zapamtite ne svakidašnja je Bobe vadi zmiju.... ::svaka cast::

ayac0k.jpg


2qa094m.jpg

Sloba Teofalov

1zl97xv.jpg

NA beleži skup :D

ng6quc.jpg

Organizatori :ppozdrav:

donazs.jpg

Sloba na delu ::spreman na sve::

a2rn6a.jpg

Profesor Škorić
 
todor je napisao(la):
Rabadzija je napisao(la):
prvi deo super
zakuska EXTRA,zahvaljujem domacinima
A drugi deo......malo mi se prispavalo :spavam: :spavam: :spavam:
Veliki pozdrav svim prisutnima
da si sedeo pored farmer boba garant ti se nebi pridremalo svaka čast organizatorima
Hvala Todore.I mi stigli dobro,ali od Melenaca jako slaba magla,sipila kisica.....
Jako sam zadovoljan,jos jednom se zahvaljujem organizatorima a posebno Radivoju N.za aranziranje "svedskog stola"... :haha: :D :D :D ::svaka cast:: ::svaka cast::
Pohvaljujemo(ja i moj ortak iz NB)naseg vozaca @zrenjaninca... ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Pozdraf svim forumačima :cao: Malopre sam stigao kući sa okupljanja u Sremskim Karlovcima i u toku je sumiranje utisaka. Opšti utisak je da je druženje uspelo, mada mislim da je bilo predugo i sva predavanja su skraćena i padala je koncentracija slušalaca, mada su teme interesantne i edukativne, ali je trebalo ostati skoncentrisan šest sati intenzivnog zanimljivog informisanja.
Šteta što takav skup nije organizovan u dva dana, pa verujem da bi posećenost bila još veća, a oni koji nisu uzeli učešće u skupu su dosta izgubili.

Posebne pohvale organizatorima i predstavnicima Ministarstva koji su nas domaćinski ugostili i strpljivo saslušali naša ne uvek ugodna pitanja.
 
Nazad
Vrh