Okupljanje članova foruma u Sremskim Karlovcima

ZRENJANINAC je napisao(la):
154x3qe.jpg

Bobe plaća parking
Pisem ti ovo pismo a ruka mi drhti... :haha: :haha: :haha:


Ja sam SAD dosao,bilo je mnogo dobro bice slika i od mene dok se malo "izluftira tema" a afterparti je bio na zavidnom nivou zajebancije. :D
 
sve izgleda divno krasno,bajno a chini mi se da fali nako neki zenski poljoprivredni proizvodjacha,i bilo bi lepse i za pogledati zar ne,da se poradi i na tome malo
 
De pogledaj na prvoj slici pozadi ima po koja, ali jako malo u svakom slucaju. Sve pohvale na organizaciji i druzenju :ppozdrav: .
 
izvinjavam se seljak iz okoline Trsica sta ces, nisam znao da je to zabranjeno
Post je spojen: [time]1295381598[/time]
_________________________________________________
izvinjavam se seljak iz okoline Trsica sta ces, nisam znao da je to zabranjeno
 
Ok . Nije ni postojala fama od nas sa strane samo je bila zanimljiva prepiska prema Bobu .
 
cunami je napisao(la):
izvinjavam se seljak iz okoline Trsica sta ces, nisam znao da je to zabranjeno
A vas nisu ucili "Pisi kao sto govoris,citaj kako je napisano" kazu da je to rekao jedan cika po imenu Vuk iz sela Trsic.

A sto se tice cega.... [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BfDWaz5vu10&feature=related[/youtube]
Ili je bilo nekih kozurica NUZ put. ::namigivanje::
 
mi to hocemo malo da se sekularizujemo sa ovima iz EU da se malo vezbamo za dolazece godine a tastature i programi kineski pa sad vidi de se nalazimo u DIZNILENDU BREE
 
Da baš za celo. :haha: Ej otvorio se Dragan,zato je pala magla a drugi što su trebali da se otvore i časte zdipili prvi da ih ne bi uhvatili u mašinu. :haha:
 
Nazad
Vrh