Okupljanje članova foruma u Sremskim Karlovcima

a jedno mesto fraj...jos ide jedan iz basaida i iz ulice sl.perica...
 
prodavnica sa st. hranom...al' vise necu ici tamo,
danas su me prevarili,doduse nisu prodavci krivi!
 
Dakle jos jednom:

Trg Branka Radičevića 1
21205 Sremski Karlovci


Dakle kad dodjete do česme kod četiri lava u samom centru, okrenete se tako da vam crkva bude sa leve strane gledate pravo u gimnaziju...zgrada opštine je preko puta gimnazije i idete na drugi ulaz pa u amfort kapiji levo. Nadam se da sam bio dovoljno jasan ::spreman na sve::

I još nešto....zabranjeno je ići u bircuz pre druženja...posle :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :haha: :haha: :haha:
 
KishRobert je napisao(la):
ajd!
nek se jave,a ja cu dopunjavati spisak.


Branko
Matic
NA
panonstib
peto1
KishRobert
zorancile
DraganNB
Zrenjaninac
paorpaor + Baaba
Rale83
Abro(valjda)
mirmag + kum
tellnet
cicimoric+njegov otac
okrim
todor
farmer bob
imt550
lala iz banata + neko jos
babrenko
rabadzija
milan_spay
Spajki
ljusha +2
Mića967
Dr.Gruja
nikola indjija
dragan18....
Mene si zaboravio?
Ili si se naljutio što neidem sa tobom?
 
KishRobert je napisao(la):
ajd!
nek se jave,a ja cu dopunjavati spisak.


Branko
Matic
NA
panonstib
peto1
KishRobert
zorancile
DraganNB
Zrenjaninac
paorpaor + Baaba
Rale83
Abro(valjda)
mirmag + kum
tellnet
cicimoric+njegov otac
okrim
todor
farmer bob
imt550
lala iz banata + neko jos
babrenko
rabadzija
milan_spay
Spajki
ljusha +2
Mića967
Dr.Gruja
nikola indjija
dragan18
mityoo....
 
radivoj.nadlacki je napisao(la):
Dakle jos jednom:

Trg Branka Radičevića 1
21205 Sremski Karlovci


Dakle kad dodjete do česme kod četiri lava u samom centru, okrenete se tako da vam crkva bude sa leve strane gledate pravo u gimnaziju...zgrada opštine je preko puta gimnazije i idete na drugi ulaz pa u amfort kapiji levo. Nadam se da sam bio dovoljno jasan ::spreman na sve::

I još nešto....zabranjeno je ići u bircuz pre druženja...posle :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :haha: :haha: :haha:

A što kad dođemo kod četiri lava ne okrenemo se da nam crkva bude sa desne strane i gledamo odma u opštinu a gimnazija nam ostaje iza leđa :haha: :haha: :haha: :haha:
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
A što kad dođemo kod četiri lava ne okrenemo se da nam crkva bude sa desne strane i gledamo odma u opštinu a gimnazija nam ostaje iza leđa :haha: :haha: :haha: :haha:

Vidim ja da ces ti zavrsiti kod Ljubice u vinoteci c...c....c....c...c ::vino:: :osmeh:
 
KishRobert je napisao(la):
izdvojeno naselje n.beceja...mracno,hladno...gde te psi lutalice rastrgnu na sitne komade! :cao:
nešto se ne sećam da su me psi rasrgnuli a bio sa noću u toj ulici mene su napali u nekom miloševom putu gde se ko živi u toj ulici iza leđa nalazi groblje
 
@ZRENJANINAC,
To tvoje objasnjenje je suvise jednostavno, nemoj da stvaras zabunu :haha: :haha: :haha: :haha:
@K.R dodaj i techu na spisak :cao:
 
Nazad
Vrh