Okupljanje članova foruma u Sremskim Karlovcima

Dolazim i ja , do NS verovatno idem busom a od NS cu se vozim sa LALOm iz Banata ili sa Generacijom i Omladincem :D
 
Cale mora da ide na selo da zavrsi oranje pre snega ostalo jos jutro, a i priprema slavu . A povrh svega jos nije odradjen veliki servis pa ne bi bas da idem sa njim negde dalje.
 
KishRobert je napisao(la):
ajd!
nek se jave,a ja cu dopunjavati spisak.


Branko
Matic
NA
panonstib
peto1
KishRobert
zorancile
DraganNB
Zrenjaninac
paorpaor + Baaba
Rale83
Abro(valjda)
mirmag + kum
tellnet
cicimoric+njegov otac
okrim
todor
farmer bob
imt550
lala iz banata + neko jos
babrenko
rabadzija
milan_spay
Spajki
ljusha +2
Mića967
Dr.Gruja
nikola indjija
dragan18....
 
Ako i mene brojite u članove....eto još jednog :ppozdrav:

No šalu na stranu, da ponovim još jedared jer ponavljanje je majka nauke ::namigivanje::

Okupljanje je od 09.30-10.00h da bismo mogli krenuti sa programom u 10h jer ima dosta posla (divana).
Moj predlog je da druzenju forumasa predsedava i skupom moderira Branko Milijašević kao idejni tvorac ove ideje i BABA na forumu :D
Imamo teme iz oblasti redukovane obrade zemljišta i upotrebe đubriva koje će prezentovati kolege iz poljoprivredne stručne službe "Tamiš" iz Pančeva (Bogdan Garalejić i Nikola Škrbić).
Potom, prezentaciju forumaša Deda Lale (Mita Filipov) i prezentaciju Nacionalnog programa za ruralni razvoj 2011-2013 od strane Sektora za ruralni razvoj.
Verovatno, ce biti potrebe da se diskutuje i na temu foruma i buducih druzenja...

Veliki pozdrav do sutra...
 
Nazad
Vrh