Okupljanje članova foruma u Sremskim Karlovcima

ma ko govori o ::novac::,znas ti da ja imam obaveza preko glave dobro,lokal,djaka prvaka kog treba odvesti ujutro u skolu i vratiti,stalu,a roditelji mi sutra nisu kuci da malo pomognu i pripaze,u 11h idem na pionir prezentaciju jer treba da se dogovorim za jedan ogled itd.......nemam ja samo faks za vratom :bravo:
 
KishRobert je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
ajd!
nek se jave,a ja cu dopunjavati spisak.


Branko
Matic
NA
panonstib
peto1
KishRobert
zorancile
DraganNB
Zrenjaninac
paorpaor+ Baaaba
Rale83
Abro(valjda)
mirmag + kum
tellnet
cicimoric+njegov otac
okrim
todor
farmer bob
imt550
lala iz banat + neko jos
babrenko
rabadzija
milan_spay
Spajki....
 
danger je napisao(la):
ma ko govori o ::novac::,znas ti da ja imam obaveza preko glave dobro,lokal,djaka prvaka kog treba odvesti ujutro u skolu i vratiti,stalu,a roditelji mi sutra nisu kuci da malo pomognu i pripaze,u 11h idem na pionir prezentaciju jer treba da se dogovorim za jedan ogled itd.......nemam ja samo faks za vratom :bravo:
Ok znam kakvo ti je stanje radno u onoj kuci i kakvo je decije stanje u toj u kojoj zivis i da imas posla,tebi oprosteno kad ides sa globalnima na pice povremeno :D :D :D Bar da Mutic dodje da imam s kim koje s nogu da svucem onako na brzaka. :ppozdrav:
 
P.S. Ja sam nesto voljan da obidjem sve prezentacije ali mi skripe ::novac:: ::novac:: ::novac::ako si raspolozen da dobijas informacije ce se dogovorimo da i ti stipendiras u mene. :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:


@KR necemo tako za njih,moze to i kulturnije po japanski "cim,cim dalje tim,tim bolje" :D
 
@Danger nismo mislili na tebe,ima nesto i izmedju redova. ::namigivanje:: :cao:
Post je spojen: [time]1295285533[/time]
_________________________________________________
Nemoj toliko da se samonavlacis prvo za konje a sad i za ovo. :D
 
nisi ti al ima ko jeste,ima mnogo clanova koji iz raznih razloga nemogu doci,svako ima svoje probleme,i jesu li sad svi ostali "zadrti" :nono: zato jer nemogu doci,nego mene cudi nesto drugo kako bas clan Kish uvek i u svakoj temi ratuje sa svima i uvek bas on ima primedbe na sve i svi imaju u dzepu zmiju osim njega :sta:,mozda zbog takvih i nece da dodju oni preostali clanovi koji nisu na njegovom spisku,@Kish :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1295285972[/time]
_________________________________________________
KishRobert je napisao(la):
danger je napisao(la):
e pa sad Kish,necemo bas ici daleko da se vredjamo,sta ti znas koliko ko ima obaveza i vremena
to je za sve,neznam sto si se osetio prozvanim?

isto kao ti za konja,nigde nije pisalo @Kish=konj pa si se ti jedini javio :sta:
 
@danger
mozda...verujem da je i tako...al' eto meni bi bilo cast da sve te clanove koji cesto dolaze na forum da licno upoznam(naravno i tebe)...meni je malo neshvatljivo da neko nema zelju za dolazak na takvo okupljanje...bio je sajam,bila letenka...dosta ljudi koji su tamo bili i sad ce doci...vi sa strane kao da nas izbegavate!
Post je spojen: [time]1295286290[/time]
_________________________________________________
North ARMY je napisao(la):
Sutra ce se i KR otvoriti i ne zna da hoce. ::namigivanje:: :haha: :haha: :haha:
kad je bio problem!?
 
KishRobert je napisao(la):
ajd!
nek se jave,a ja cu dopunjavati spisak.


Branko
Matic
NA
panonstib
peto1
KishRobert
zorancile
DraganNB
Zrenjaninac
paorpaor
Rale83
Abro(valjda)
mirmag + kum
tellnet
cicimoric+njegov otac
okrim
todor
farmer bob
imt550
lala iz banat + neko jos
babrenko
rabadzija
milan_spay
Spajki
ljusha +2....
 
Pa dobro Kis os ti metuti i mog Baabu na-spisak. Nema smisla , stariji covek, a i Panonstib ce imati skim da divani ::namigivanje::
 
Izvinite Gospodine @paorpaor
ja spadam u omladince, ali drage volje ću pričati sa Vašim Baabom jer je fin čovek koji nema pristupa forumu. :cao:
 
Nazad
Vrh