Odg: Rase kunića

Pa hvala vam derani
 
Poslednja izmena od urednika:
Pa zato smo mi svi na ovom forumu,da lepo razmenjujemo iskustva jedni sa drugima,i naravno da uvek da pomognemo!Jer nemozemo sam sve znati!!!:ppozdrav:
 
Kolege,i ja sam mnogo naucio od vas raznih kunicara,i kada mi je trebala neka pomoc oko kunica i ostalog vezanog za kunice ovde sam je nalazio!!!Zato hvala i :ppozdrav::ppozdrav:svima!!!
 
Pozdrav svima! Ja sam nova ovde... Mene zanima rasa Holland lop,ne znam kako mi kazemo za tu rasu...nisam mogla nista o njima da nadjem na internetu sem na stranim sajtovima. Cini mi se da se ta rasa razlikuje od obicnog ovnolikog kunica,ali meni se jako svidja...ako neko nesto zna o njima volela bi da napise.
5209597_1-Pictures-of-Holland-lop-rabbits-for-sale-SE-Wisconsin-Illinois.jpg
IMG_2948.JPG
 
Pozdrav, negde sam pročitao pojam AGUTI OBELEŽJA kod kunića , čini mi se da se to odnosilo na sive kuniće,ima li neko nekih saznanja o tome.
 
Ja nemam tih emotivnih problema ja znam da je svaki moj kunic spreman zivot da polozi za mene.:osmeh:
Sami uskacu u lonac.:ppozdrav:
 
Ovih dana bih trebao kupiti par kalifornijskih kunića a kako čitam na forumu jako su dobre majke al tu su i panonci također veoma dobri.....Koje je vaše mišljenje kalifornijske ili panonce kupit i uzgajat???
 
Poslednja izmena od urednika:
Miro vrlo jednostavno, ako imaš prostora i mogućnosti i jedne i druge. Ja držim panonce a od proleća ću i kaliforniske pa ćemo kombinovati. Imam i jednu hajkomku koju parim sa panoncem i zadovoljan sam rezultatima.::novac::
 
Ja imam jedan par panonskih. Zecica je mnogo dobra majka a zekan je najbolji od svih zekana sto sam imao i sto imam. Voli da se igra, mazi a i lepo se natovio.
 
Nazad
Vrh