Objekti za smeštaj mehanizacije

Zavisi od dimenzija

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Duze vreme me nije bilo na forumu(nzm sta mi sad bi) u medjuvremenu se svasta nesto radilo..
eb93ce427a4a121d4c12c24a74d263ea.jpg


Послато са SM-A145M помоћу Тапатока
 
Konstrukciju majstori ostalo sam (rušenje, zidanje, opšivanje...).
Videćemo koliko će izaći. Konstrukcija oko 5 materijal i ruke pisao sam već ranije a ostalo pojma nemam. Kad sračunam sve okolo i rušenje i krčenje starih objekata i da bude finito ima da izađe sve oko 10
 
Morao sam ubaciti ponovo sliku da objasnim situaciju. Vidite 6 stubova, nastrešica je 4.1 x 5.3, posle traženja majstora za krovnu konstrukciju na 4 vode kako stoji situacija moraću ja opljunuti u šake, lakše naći zlato na putu nego majstora. Neki nemogu nikako neki sledeče godine, a jedan za 4 mjeseca i traži 1000 e bez pokrivanja. I tako sam ja ljut na majstore već više od mjeseca i danas pala odluka, radim ja pa valjda završim do zime. Za početak naručim danas 4 drvena vijenca pa kad stignu prvo kafica ali blizu objekta kako mogu snimiti odakle da počnem 😁
 
Poslednja izmena od urednika:
Lepse I bolje bi bilo da si uradio veci pad

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Zamolio bi kolege za informaciju treba da radum stubove i grede nosece za krov pa da ne citam celu temu unazad: Jel zna neko informaciju Koliko sada uzimaju po kubiku gotovog betona da dodju mikserom,recimo 6 kubika betona koja je cena sada po kubiku i koliko jos naplacuju kamion-pumpu da dodje da izbaci taj beton gore da se napune stubovi i grede??
 
Nazad
Vrh