Objekti za smeštaj mehanizacije

Obavezno trazi drugu ponudu.

Ne znam sam gde da nadjem jeftinije?
Od 7 ponuda ova mi je najpovoljnija ovde u RS (BiH)
Znam da je to kod vas mnogo mnogo jeftinije ali niko nece da ovamo radi preko granice, kog god sam pitao.
Imao sam ja jednu ponudu (danas) čak i za 8000€ .


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Mnogo je to.. Ja sam pre pola godine radio objekat ~220 m2 12.650e kljuc u ruke, uracunato sve sto se gvozdjurije tice, ja sam samo stope obezbedio..
 
Ne znam sam gde da nadjem jeftinije?
Od 7 ponuda ova mi je najpovoljnija ovde u RS (BiH)
Znam da je to kod vas mnogo mnogo jeftinije ali niko nece da ovamo radi preko granice, kog god sam pitao.
Imao sam ja jednu ponudu (danas) čak i za 8000€ .


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
imas neku firmu forumasi ih moraju znati, rade hale bas ozbiljno i neki sa foruma imaju njihove hale. Iz Srbije su i salju hale svugdje pa sebi montiras. Sjecam se da su se slale ponude ovde u temi i bilo je jeftino.

A kako ces ti tu parkirati kombajn ako imas dubine samo 5m a ne mozes sa strane da udjes? Znam da je zbog njega pravis
 
imas neku firmu forumasi ih moraju znati, rade hale bas ozbiljno i neki sa foruma imaju njihove hale. Iz Srbije su i salju hale svugdje pa sebi montiras. Sjecam se da su se slale ponude ovde u temi i bilo je jeftino.

A kako ces ti tu parkirati kombajn ako imas dubine samo 5m a ne mozes sa strane da udjes? Znam da je zbog njega pravis

Kako mislis "dubine 5 m "
Pa duzina te šupe je 20 m a sirina 5m mogu ja to jos za pola metra ici u širinu i najvjerovatnije i da hocu a ulaz kao sto sam pisao bi bio sa te čeone strane od 5,5 m, moze ono i 5 m ali tad imam po 20 cm lufta sa obe strane tj. 40 cm


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ovdje je ispod 1.70 sa PDV-om.
Krivo sam se izrazio, folija poput plasteničke je to, zelena neprozirna.
Drži 10-15 godina.
 
Sa ovim sam se ja zanimao zimus . Sam radio ,jedino majstor bio par sati na izlivanju ploce i jedan stavio oluk. 8x7m 420 visina

b3bywx7.jpg
 
@MOMOSARIC Jel si kopao kanal,ili produbljivao isti sa tvojim bagerom ,kako ide ?.
Pitam zbog trapa,tj guma,lezajeva ...gusenicari bageri njima ne smeta i lako se nameste pored kanala kad se kopa isti,ali kod tockasa koji nemaju napred i nazad one rampe ili kako se vec zovu ,nego imaju samo sa jedne strane,onda prilikom kopanja trpi druga strana koja je na zemlji.Ako me razumes xd,nzm kako da objasnim bolje ....znam da ti si popravljao klip od one daske sto imas nazad na bageru.
 
@MOMOSARIC Jel si kopao kanal,ili produbljivao isti sa tvojim bagerom ,kako ide ?.
Pitam zbog trapa,tj guma,lezajeva ...gusenicari bageri njima ne smeta i lako se nameste pored kanala kad se kopa isti,ali kod tockasa koji nemaju napred i nazad one rampe ili kako se vec zovu ,nego imaju samo sa jedne strane,onda prilikom kopanja trpi druga strana koja je na zemlji.Ako me razumes xd,nzm kako da objasnim bolje ....znam da ti si popravljao klip od one daske sto imas nazad na bageru.
Ukratko ,ako kopam nesto lakse,plice , npr prociscanje kanala , nesto brze , plitki kanal i tako , ne obracam paznju ,ide bocno bez problema . Mozes nazad da spustis dasku a naprijed zakocis stabilizator . Ako je brzinski neradim ni to. Samo stvar navike. Upocetku se plasio cim malo cimne od tereta da ce se prevrnuti. Sad se dizu i tockovi i svasta. Ako je ozbiljnije kopanje , tvrdje, dublje , vadjenje panjeva , onda moras prici na pravac , da ti daska dodje naprijed , usidris se dignes na nju i onda svaki put pomjeris pa ispravis. Najveci problem je ljeti sve tvrdo ,a kad je vlazno iznosis mnogo blata na put.
 
A da postojeci kanal produbljujes npr za pola metra,metar dubine,jel bi mogao bocno da stojis pored njega ili bi morao uvek da se prebacujes da pridjes na pravac ?,tj da daska bude gde kopa kasika.
Taj stabilizator znam da imaju tockasi,ali kontam trpe gume i dalje svo opterecenje kad kasika kopa ,lezajevi,pa i sama osovina,tj diferencijal,nzm jel to moze tako,tj jel konstruisan za to ili mora takva veca opterecenja samo da budu na strani gde je daska.
 
Vjerovatno moze . Sad do koliko napora bas neznam. Mozda pitati nekog ko je dosta profesionalno radio sa tockasima . Ja to ponesto za sebe samo. Nista usluge . Sigurno je gusjenicar bolji ali sve ima prednosti i mane .
 
Nazad
Vrh