Obaveštenja

!!!P A Ž N J A!!!

Posećujuči razne sajtove na Internetu često dobijete poziv da kliknete kako bi ste odredili nivo svoje inteligencije, odnosno učestvovali u rešavanju IQ testova.

!!!U PITANJU PREVARA!!!

Kada se na internet prezentaciji sajta http://rs.test-iq.com, pokrenete test i nakon što ga završite, treba da pošaljete poruku na broj 1556 kako bi ste dobili rezultat testa.

Naravno, na pomenutom sajtu nema uočljive informacije o plaćanju niti je naznačena cena usluge.

Neki su, kada su saznali da se ta usluga tarifira nekoliko puta slali e-mail sa zahtevom za odjavljivanje sa liste korisnika, ali odgovora nije bilo, ili se sa adrese info@iq-test.eu dobije poruka sledeće sadržine:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it.

E-mail poslat preko rubrike "kontakt" http://rs.test-iq.com, ostao takodje bez odgovora, a na e-mail sa zahtevom da se podaci dotične osobe obrišu, dolazi izveštaj sa servera da poruka nije poslata.

Pored IQ testa još se pojavljuju pitanja sa temama ljubavi, sreće, zdravlja, života, umiranja... ma šta da je u pitanju ne šaljite e-mail-ove niti sms porukejer će Vas debelo odradi!

:ppozdrav:
 
Lepo odradiš test, ako si pronašao logična rešenja, vidiš i sam koliko si bistar.Još da im platim da mi kažu koliko sam pametan-glup :nono: neće da bude.
Hvala im što su mi pružili besplatnu zabavu :haha: :haha:
::novac:: od mene nema :haha:
 
Jos veca glupost od testa inteligencije je odredjivanje datuma smreti .Bizarno i glupo ::lose::
 
POSALJITE OVO SVIMA IZ ADRESARA - HITNO

Narednih dana morate paziti da ne otvarate mail zvan 'invitation', bez obzira ko vam to salje, jer to je virus koji 'otvara' olimpijsku baklju koja izgori hard disk na vasem kompjuteru. Ovaj virus cete dobiti od osobe koju imate u vasem adresaru, zato morate ovaj mail poslati na sto vise adresa, jer bolje je dobiti ovaj mail 25 puta, nego dobit virus i otvoriti ga.

Ako dobijete mail sa imenom ' invitation' ne otvarajte ga nego ga odmah obrisite. To je najgori virus (objavljeno na CNN-u), klasificiran od Microsofta kao virus najrazorniji ikad postojeci.

Ovaj virus otkriven je juce poslepodne od MCAfee, pa za taj virus jos nema odbrane. Ovaj virus uniątava sektor Zero hard diska, gdje je vitalna informacija skrivena. Poslije toga je vas hard neupotrebljiv,kao i podaci na njemu.

Posaljite ovaj mail svima Vama poznatima!!!

Informaciju mozete proveriti na internetu !
 
Pošto se ponašala problematično Tanja Bauer je izbrisana iz Poljoinfo grupe na FB.
 
Po 123. put.... LJUDI a gde je taj sajam, gde se odrzava? ocu da idem, a neznam gde je.... :cao: :cao:
pomagajte.... :ppozdrav:
 
kolko ja znam ima sad 12,13 i 14-og februara u Sapcu neki sajam. zvao me ortak koji radi ua agromarketu pa mozda i skoknem
 
@mucobieno i ostali, već sam ti odgovorio u chatu da je od 12 do 14.02. u hali "Zorka", ako ima potrebe da objasnim gde se nalazi, tu sam
 
torpedo je napisao(la):
@mucobieno i ostali, već sam ti odgovorio u chatu da je od 12 do 14.02. u hali "Zorka", ako ima potrebe da objasnim gde se nalazi, tu sam
izvini nisam video post u chatu, u poslednje vreme je tamo bilo prepirki, pa sam samo povrsno pregledao...
ako ni nije tesko, nije na odmet... da li ce biti i mehanizacije na sajmu?
hvala
 
Kad se ide od Rume, predješ Savu pa pravo sa mosta do prvog semafora tu skreneš levo i odmah (100 m) sa desne strane je hala.
Ako ideš preko Sr.Mitrovice i Bogatića, idi obilaznim oko Šapca pa posle OMV pumpe skreni levo(ul. Kralja Milutina, pored glavne autobuske stanice) ideš do kraja, do onog istog semafora pre savskog mosta pa skreneš desno i tu ti je hala.
Ako neko dolazi od Valjeva ili Obrenovca treba da ide pored fabrike Zorka i dolazi pravo do hale koja mu dolazi sa leve strane.
Otvaranje je danas u 11 a zatvaranje u nedelju u 14. Nisam siguran za mehanizaciju ako i bude neće biti mnogo. Reklamiraju popuste za semena i djubriva pa ponesite ::novac::ako mislite kupovati.
http://www.sabac.org/sr/index.php?page=71
Evo i plana grada, kad zumiraš lepo se vidi hala je u ulici Hajduk Veljkova na početku ulice, do grada :ppozdrav:
24ozfc6.jpg

Evo malo i umetnosti :haha: :haha:
 
Na početnoj stranici, u dnu strane, "prisutni korisnici" i spisak aktivnih korisnika u poslednjih 60 minuta :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh