Nikad ovako !

Sigurno piše kao kod Kineza da je zabranjeno isprobavanje donjeg veša. :haha:
 
Има и онај виц.....шта је најбрже што постоји......

Послато са IQ1019N уз помоћ плуга
 
Ja uopste ne kapiram mog komsiju sto zivi pored moje kuce,kako mu ne smeta smrad uginule zivotinje ispred njegovog dvorista,da je to bilo ispred mog dvorista ja bi to sklonio,vec 3 dana je tako,narod koji prolazi tuda se cudi
 
Čekaj, šta je ovde nikad ovako? To što komšija nije sklonio uginulu životinju ili što ti pišeš o tome umesto da uradiš jer, verujem, smeta i tebi.
 
Poslednja izmena:
On ima radionicu koja od moje kuce daleko 50m,ispred radionice gde ima kamione i neznam kako moze izdrzati taj smrad,ta uginula zivotinja je dalje od mog dvorista i neosecam smrad,to nek on skloni sta ja da sklanjam kad nije ispred mog dvorista
 
On ima radionicu koja od moje kuce daleko 50m,ispred radionice gde ima kamione i neznam kako moze izdrzati taj smrad,ta uginula zivotinja je dalje od mog dvorista i neosecam smrad,to nek on skloni sta ja da sklanjam kad nije ispred mog dvorista
srbija do tokija,bole me tuki to je kod komsije a ja cu samo da ga ogovaram po netu :haha:
 
Mnogo su ti fini ovi ovde, pa cu ja da ti kazem odes lepo i pokupi žs to sto ti smrdi.Mozda nije ispred tvog dvorista, ali ako vec lukas onda sam krenes da cistis.

A i jos nesto Nikolice vazis za dvorslu ludu ovde, pa se u skladu sa time i ponasaj :osmeh:
 
Nazad
Vrh