Nikad ovako !

Da bas,samo 400k eura ostalo ....jadna ona.I to ako je uzela milion,a cisto sumnjam,brojka je veca.Samo nzm kako je i dalje takva ciganka lopov uzor i idol mnogim mladim budalama...Posle te kradje joj je trebalo biti zabranjen nastup na tv-u i slicno,ali lopovska drzava pa se sve moze.
Eto. Tako je i zato nam je tako kako nam je. Gledam po youtube emisijama kako ih "bivši" policajci brane na sav glas (i nju i njenog pokojnog muža, ako je pokojni). Prave bre heroja od tog Arkana. I šta ? Kako da nam bude. Posle se neko buni kad mu ukradu neku glupost od 100€. A sve vreme gleda kako neko krade milone i to mu ne smeta, čak daju podršku takvim ljudima... Ma super.
 
Srpska majka i srpski otac bele tehnike.
Imao je on ozbiljnije poslove. Time su se bavili ovi ispod njega. Sad kada pogledam mnogim moćnim ljudima su odgovarale i sankcije i rat.
Domagoj Margetić ima onu knjigu valjda "Krvave Balkanske Milijarde" gde opisuje kako su savršeno lepo saradjivali krimnalci tj. vodje sve 3 zaraćene strane. Sve u vreme kad smo mi mrzeli i Uje i Ballije iz dna duše, mnogi bili spremni da ginu, slušali (mnogi i podržavali) Šešelja i sl. upskurne likove poslate od Udbe da seju mrznju.
 
I onda u interesu zapada je bio namesten rat😂
Dok govnari su se trudili da ga pokrenu kako bi mogli radi njihovog interesa da se obogate.
I kad jednom krene onda pokolj sa svih strana i mrznje decenijama posle, dok isti inicijatori neki crkli, neki pobegli a neki se motaju jos uvek po nasoj politickoj sceni!
 
Moj народ је најбољи најлепши најпаметнији најпоштенији и има још доста описних придева за мој народ а да мој официр је слао џабе муницију уопште нисмо штедели да не цицијашимо
 
Super. Onda netreba ni kljuc u vratima, ni sud ni policija
Pa kako izgleda sad... malo koristi od sva 3. Mislim može mnogo gore, ali jel to treba biti krilatica kojom se vodimo?

Portugal je na neki način legalizovao sve droge. Pad u manje više svim kriminalanim aktivnostima je zanačajan nakod toga. Ipak mi znamo bolje i mi pooštravamo kazne za razna posedovanja. Dok dileri...
Ma neću bre ni da pričam ništa više. Iskreno bojim se, i ne osećam se sigurno. Jel to zemlja u kojoj treba da živim? Zemlja u kojoj se bojim šta ću da izlupetam polu pijan u 1 noću. I oda mo dodje neki ... idiot i kaže mi "pa vreme ti je da imaš decu".
 
I kad ga uhvate dobiće neku smešnu kaznu i teraj dalje.
Kao ono kad je Ceca drmnula milionče, dobila nanogicu gidinu dana i kaznu 600 hiljada da plati. Tu baš zarada nije bila 100%.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
kakvo bre milionce??? :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Milion i po evra je samo platila nagodbu sa tuzilastvom+nanogica godinu dana(kucni pritvor)

prisvojila protiv pravno oko 4,1 milion tada nemackih maraka i 3.480.000 dolara

Sestra joj Lidija je dobila 6meseci takodje nanogicu i obuhvacena je i ona u tih milion ipo evra sto su platile
 
Kriv je i jedan i drugi.Traktor se mozda pokvario (ali je trebao osvetlili plug ranije),ipak je to johny,pre neki dan jednog johny-a sa sve tanjiracom je slepala Valtra,nista cudno.Vozac auta je trebao koristiti dugo svetlo da vidi sta je to na putu,itekako je video da to stoji ili je neka masina u pitanju,neiskustvo vozaca auta i idiotizam vozaca traktora ....dobitna kombinacija.
 
Ja mislim da je kriv samo traktorista jer ako je tako stajao morao je onaj trokut da stavi i sa jedne i sa suprotne strane puta i to na beloj liniji i to jedno 100m da bi se iz oba pravca videlo obaveštenje da je neka prepreka na putu. Drugo pitanje šta ćeš ti po noći na njivi bre? Čim zadđe sunce ja bež kući jer svašta može da se desi. Moje mišljenje.
 
Ma mozemo samo da nagadjamo, mozda je neki pocetnik, zastao tu da presalta, mozda je bas stao par trenutaka pre ovog sto je naleteo ili slicno...
Svakako mi je cudno sto su sve svetlosne grupe popaljene, sta drugo nego zaslepi ovog u susret...
Ovaj je mogao da prebaci na duga i da malo uspori, ne bi li video sta se desava.
Uvek pricam da ljudi lete i voze kao muve bez glava, mozak na off...
Nije mnogo ni bitno ko je kriv kad je glava na ramenima.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh