Nikad ovako !

Ја сам на једној њиви даље од села затекао делове веш машине.
 
Na jednoj leniji kojom prolazim je neko izbacio neku staru garderobu, eno stoji tamo i dalje, više od mesec dana. Prošle godine je u istoj toj leniji, ispred moje njive bio izbačen džak sa opet garderobom, pošto je bila već jesen nisam smeo da ga zapalim, ali kad je krenulo oranje polio sam naftom tu odeću i zapalio.
 
Ma brate, nikad mi nije bilo jasno kako ih ne mrzi da kuće no smeće vote u star I jace, kad već plaćaš komunalno i dolazi ti na kuću da ti odnese, mislim brate
 
Sto bi bio ?,jel bi ti bacao papire sa bilo kakvim licnim podacima o tebi na otpad gde je svima dostupno ?.Takvi papiri idu u vatru kod kuce,ili u masinu za unistavanje dokumenata.
 
[mention]Arkadije [/mention] Sto ne bi bilo? U krsu sto sam postavio u prethodnom postu, isceprkao sam potvrdu o aktivnom statusu, lepo nazvao majstora, pitao jel hoce da pokupi ili da mu ja to donesem, odmah se razumeli, lepo dosao pokupio svoje smece, nije mu bilo pravo jebiga njiva pored asfalta ljudi prolaze gledaju, sledeci put ce mozda biti pametniji…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Taj da je toliko pedantan i da razmislja kao ti njegovo djubre ne bi zavrsilo tu gde jeste.Ja sigurno ne bih bacio nista od takvih papira jer ne bacam nikakav otpad po polju.
 
Sto bi bio ?,jel bi ti bacao papire sa bilo kakvim licnim podacima o tebi na otpad gde je svima dostupno ?.Takvi papiri idu u vatru kod kuce,ili u masinu za unistavanje dokumenata.
Не постоји особа која се никада није потписала на неки папир пуним именом и презименом,а обично такав папир заврши у ђубрету које избаце у атар. Да ли људи вежбају потписивање или шта али обавезно потпис постоји.
А најгори су ми они"А јеба га ти то ће сатрулит!" Е таквог једног сам срео у ловишту,а знам човека дошло ми да га пљунем у лице и то баш испод чеке истресао смеће. Мене јбт срамота било кад сам га наватао како кипује и после још имао образа да зове мог оца да га замоли да га не пријавим пољочуварима. А градска депонија отворена јбт ако си физичко лице не плаћаш депоновање смећа,ја кад скупим доста крша натоварим у приколицу и трактором све извучем јесте да ми је депонија на други крај града али бар не истресам по јендецима и ленијама.
 
Kazu previse je strog tehnicki, traze dlaku u jajetu i zajebavaju ljude.
Tehnicki treba da je pet puta stroziji i rigorozniji, nista sto 120% tehnicki nije ispravno ne sme da vidi put i tacka.
Danas izmedju Platiceva i Hrtkovaca majmun pegla slepu 90 na sat a signalizacija nazad sluzi za ukras, ni jedna ali ni jedna sijalica pozadi ne radi i kad je ispred mene nabo kocnicu iako sam bio propisno udaljen od njega za malo da ga zalepim od nazad.
Joj doslo mi da ga stignem da mu objasnim svrhu signalizacije.
b3f80a6f3205487db9f23ec5d313ccd5.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Ako ti je malo falilo da udaris u njega onda nisi bio propisno udaljen ili ti je slikanje mobilnim odvratilo paznju

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Kazu previse je strog tehnicki, traze dlaku u jajetu i zajebavaju ljude.
Tehnicki treba da je pet puta stroziji i rigorozniji, nista sto 120% tehnicki nije ispravno ne sme da vidi put i tacka.
Danas izmedju Platiceva i Hrtkovaca majmun pegla slepu 90 na sat a signalizacija nazad sluzi za ukras, ni jedna ali ni jedna sijalica pozadi ne radi i kad je ispred mene nabo kocnicu iako sam bio propisno udaljen od njega za malo da ga zalepim od nazad.
Joj doslo mi da ga stignem da mu objasnim svrhu signalizacije.
b3f80a6f3205487db9f23ec5d313ccd5.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
Nema veze sa tim tehnicki, on moze to danas namestiti a vec sutra slomiti i tako terati godinu dana, to resava samo udar po dzepu
 
Pa ko ne leti,pa putevima kod nas gde je 80,redovna brzina automobila je oko 100 km/h,a dosta kamiona gura 85-90 na sat takodje.
 
Ako ti je malo falilo da udaris u njega onda nisi bio propisno udaljen ili ti je slikanje mobilnim odvratilo paznju

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
Nisam se boljem komentaru ni nadao.
bio sam minimum 30,40 metara od njega al normalan covek ocekuje da nesto treba da zasija crveno kad se kocnica pipne a ne kad se navode. A slikao sam tek posle kocenja iz razloga sto na ulazu u Hrtkovce ume sa stoji patrola pa sam hteo da stanem da ih pitam sta je to.
 
Nisam se boljem komentaru ni nadao.
bio sam minimum 30,40 metara od njega al normalan covek ocekuje da nesto treba da zasija crveno kad se kocnica pipne a ne kad se navode. A slikao sam tek posle kocenja iz razloga sto na ulazu u Hrtkovce ume sa stoji patrola pa sam hteo da stanem da ih pitam sta je to.
Ma Nešo,sve je do ljudi.Mi nismo ove godini išli na tehnički a signalizacija nam je ispravna na oba traktora i prikolice.
Ako je ovaj znao da mu je signalizacija neispravna,zaslužio je zatvor a ako mu se desio kvar u putu onda je opravdano jer ne zna.
 
Nazad
Vrh