Nikad ovako !

Meni ovo izgleda solidno :sta:
Ne znam kako je slika ispala ovako u ovom vasem postu, ali put je preoran tako da je ostao trag samo za jedan tocak.
9b6e16f12b2ca74a0947df8f01f3361a.jpg


Послато са SM-A600FN помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da li je moguće da vi ne vidite da je desna traka letnjeg puta bila skroz uzorana do trave? Kasnije su gazili po oranju pa napravili novu desnu traku...
 
:haha: a i lepo vas zabunio sa ovom montazom!
Nego jel ima leka za ovakve majmune? Mozda je levi od puta godinama unazad odgurao put a ovom dopizdelo pa uzeo stvar u svoje ruke kao dedica iz filma " ko to tamo peva" 😂
 
:haha: a i lepo vas zabunio sa ovom montazom!
Nego jel ima leka za ovakve majmune? Mozda je levi od puta godinama unazad odgurao put a ovom dopizdelo pa uzeo stvar u svoje ruke kao dedica iz filma " ko to tamo peva" 😂
Одорати и једноме и другоме по два метра и набацити на пут лепо угазити па нека се јебу. Има код нас један стручњак постави међе на њиву и кад оре зимско обавезно изоре 2 м пута али гледа да плугом изађе у пут и онда не подорава него остане као кромпириште. Једне зиме задруга извукла правац и разор до колена,а он брав изорао пут, ја наиђем и не будем лењ од његове њиве набацим на пут и оставим му разор тачно на међу. После пар дана ме зауставља и као ко гази њиве ово оно он ће пиштољ па убити,а циљано мени прети јер сам на Брени имао неке специфичне гуме са неким удупланим шарам лако препознатљиве. Е онда кад сам изашао из кола па му спомену и маму и тату и тетку из Новог Сада и још пар рахметли рођака до аскурђела повукао се ко **greška. Иначе он и његов покојни тата све ватали на галаму као волине не ушкопљене док им не покажеш зубе онда као пичке подвију реп. Од тада ми се само јавља оно из куртоазије али и даље зна да ашовом прокопа канал испред својих њива у пут да му као не газе али наравно ја не **greška ја газим кроз његов намерно.
 
:haha: a i lepo vas zabunio sa ovom montazom!
Nego jel ima leka za ovakve majmune? Mozda je levi od puta godinama unazad odgurao put a ovom dopizdelo pa uzeo stvar u svoje ruke kao dedica iz filma " ko to tamo peva" 😂
Vidi se lepo sad na Geosrbiji gde treba da bude put i koje gde ušao. Još u kombinaciji sa Google Earth vidiš po godinama kako je šerenje teklo. Bane aj ne budi lenj pa nadji tu njivu i reci nam koje krivac ili su oboje. https://a3.geosrbija.rs/katastar
 
Nazad
Vrh