Nikad ovako !

Slično se dogodilo kolegi kad su vozili industrijsku jabuku u rinfuzi sa šleperom. Kad su krenili od kuće bio je još mrak i nakon par sela otvori se desna stranica na šlepi i jabuke počnu curit samo tako. Nisu to skužili dosta dugo nego samo gas i pojačaj radio. :haha: Al kad su skužili onda je bilo bogarisanja. ::jako_besan:: :haha: :haha: :haha:
 
toshiba je napisao(la):
Ovaj nije ni primetio da nema prikolicu :haha: :haha:


Kod mene u selu jedan izgubio prikolicu sa sve oca na njoj i nije ni primetio dok nije stigao pred prodavnicu i prodavac ga pitao u razgovoru gde mu je prikolica.A ona ostala jedno 4-5 kilometara od prodavnice.A stic mi pricao da ga je jednom zvao da traze prikolicu a nije opet znao gde mu se otkacila. :haha: :haha: :haha:
 
Kad ste vec u prici sa otvaranjem stranica: davne '99. kada sam ja imao 13 godina su vukli repu sa njive kamionima kiperima do prizme. Ja sam se naravno vozao sa njima i posto su vozaci videli da umem da vozim traktor-dadose oni meni volan kamiona. Sve je to bilo OK dok nismo dosli na vagu kada je vozac skontao da fali oko 1.5 tona. Sta se desilo? Zadnja stranica koja se automatski otvara nije bila dobro zatvorena i kako smo strucnuli u rupu ona se otvorila i sta je iscurilo-iscurilo je. Ja NISAM bio kriv :haha: :D
Posle smo doterali vadilicu (Barigelli Europa II) pa smo ubacivali repu u sunce-skupljac i posle iskipovali normalno u kamion...
 
Kao da ima turbinu malo "odserafljenu".
Post je spojen: [time]четвртак, 18. новембар 2010. 11:43:24 CST[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://www.youtube.com/v/jGVzeeYHToY?version=3[/youtube]
 
2rw4zfq.jpg
bjde6v.jpg
e0q5gp.jpg

Nikad neterajte preko razora!Mene izvrnulo na stranu 1000kg semena psenice neznam ko me terao preko toga da vozim.
 
miroslav k je napisao(la):
a sta kazete na ovu brazdu? tu ako nako upadne gotov je, pored samog puta :nono:
2zgsrxl.jpg

čisto bacanje goriva
neznam kako vi ali ja orem do 30 ni makac više a prosek je 27
mada bilo je godina kada su uslovi bili takvi da se oralo i 15 -17 i nije bilo razlike u prinosu
ako se baci đubre i padne kiša oranje je najmanje bilo bitno samo da je jesenje
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
nije razor kriv već uvek prazni prikolicu spreda da teže uvek bude pozadi i to ti se neće dogoditi :ppozdrav:
Slažem se! Moj kum je isto tako izvrnuo prikolicu sa cementom na ravnom, da ravnije ije moglo da bude! I njemu je ostalo oko tone cementa na prednjem kraju prikolice, još ako je trošeno neravnomerno pa sa jedne strane više fali....prevrne se očas posla!
 
Jedan se danas prevrnuo sa zetorom 7245 i dve napucane zmajevke 485 kukuruza u rinfuzu na pola brega sta je sa vozacom pojma nemam koliko sam cuo da je bila i hitna pomoc ja sam hteo tuda da prodjem vidim stoji policija i zatvorila put nisu pustali nikog dok se put ne rascisti nezgoda se desila na ulaz u Dolovo iz pravca Mramorka ::lose::
 
Nazad
Vrh