Nikad ovako !

Nekim ljudima ni tenk netreba dati jer bi gusijenicu skinuli.
 
CAR je napisao(la):
Nekim ljudima ni tenk netreba dati jer bi gusijenicu skinuli.
naprimjer meni :haha:

a evo i mog idiotskog poteza
a pouka je da ne treba gledati tetkice koje prolaze putom dok bušiš rupe jer se izgubi osjećaj za dubinu :haha: :haha: :haha:
image0028f.jpg


svrdlo se jednostavno zavrnulo u zemlju pošto je nadjačalo hidrauliku :udri:
zemlja je nakakva glinava bože sačuvaj , morao ručno otkopati :udri: :udri: :udri:
 
mozda je bojle da zatemnis predno staklo dok kopas rupe da ne bi posmatrao sve sta prolazi pored tebe(gledaj samo nazad)!
 
jbg ja sam dosta mlad i meni se to dosta cesto desava
npr kad sam grabio sa traktorom zbog komisinica inace lepe udario traktorom u ogradu,posle sam se izvlacio kako mi je trakotr iskocio iz brzine :haha: :haha: :haha: :haha:
 
savoris je napisao(la):
Dejanco je napisao(la):
mozda je bojle da zatemnis predno staklo dok kopas rupe da ne bi posmatrao sve sta prolazi pored tebe(gledaj samo nazad)!

koje staklo :haha: :haha: :haha:
mislio sam na vetrobransko
Post je spojen: [time]1289737348[/time]
_________________________________________________
danas sam zazvrsio sa seenje pcenice taman da podjem kuci zvao komsija.Evo zasto?
abcd0009ggg.jpg
abcd0010nnn.jpg

Post je spojen: [time]1289764004[/time]
_________________________________________________
vukli ga sa tri traktora moj 560 , same saturno , 558.
poceli16-30h a izvukli ga 20-00h.
narednih 10 metara traktor kao da nije imo tockove
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1QG7QVbLSDc&feature=related[/youtube]

jednostavno nikad ovako
 
Strašno.Kod burazera prekjuče prevoznik prevrnuo kamion sa sve kukuruzom u kanal a lepo mu rečeno da ne ide tim putem 1.5 vagon bio u njemu. :nono:
 
Pre nekoliko dana ,na putu Kikinda -Zrenjanin , na kamionu koji je prevozio kukuruz se otvorila stranica pa je kukuruza bilo na putu u dužini od par kilometara.Da bi se sklonio taj kukuruz angažovano je vatrogasno vozilo, koje je sa vodom izgurao kukuruz sa puta.
 
Nazad
Vrh