Nikad ovako !

Na svašta čovek može da naleti na ovom internetu:

"voćari zlostavljači"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ds03yXzN89c&feature=player_embedded[/youtube]
 
Ma svašta, mali dečkić u filmu od 2:34 je toliko upućen u problematiku trovanja, da sam se oduševio kako je fino objasnio.
To su ti, ne voćari zlostavljači nego mobingaši. Oca im jbm ::jako_besan::
 
ajde uredu je da se djeci stvara radna navika i da se uvode u posao
ali da se izrabljuju to brate :zli: ustvari sam protiv izrabljivanja bilo koga , pogotovo djece
 
Ma ovde je u pitanju čist idiotluk i ljudska nebriga. Kada sam ubacivao klip pogrešio sam temu a posle mi je nešto štucao net pa nisam napisao valjan komentar. Ne samo da izrabljuju decu nego se sve radi van pameti. Ne bi bio greh da su angažovali nekog starijeg klinca da vozi kante sa voćem na nekom kvadu ili motoru sa prikolicom pa dobije lep džeparac a stariji da beru i tovare a ne onolicna devojčica da nosi one kante. Kengur je lepo primetio, za prskanje je dečko sve objasnio.
 
mityoo je napisao(la):
I ljudi to nazivaju "kapitalizam".... :nono: :zli: :udri: ::lose:: :udri: :zli: :nono:

to je novi svjetski poredak branko , ma šta da ti pričam mi smo gradjani šesn'estog reda i nemožemo mi shvatiti ljepotu takvog življenja

a onog malog povodom prskanja nisam najbolje ni razumio , neki prevod ''otprilike'' bi pomogao ::sramota::
 
Ma klinac pokazuje kako prepoznati prskanu trešnju (ili je to višnja) pa i on zna da to ne treba jesti ni pod razno, viš ga kako pljuje.
Ma ameri se stalno kao iznenade kad se ovako nešto obelodani a javna je tajna u kakvim uslovima meksikanci žive i umiru na njihovim zatrovanim poljima.
 
dzionik je napisao(la):
Ma klinac pokazuje kako prepoznati prskanu trešnju (ili je to višnja) pa i on zna da to ne treba jesti ni pod razno, viš ga kako pljuje.
Ma ameri se stalno kao iznenade kad se ovako nešto obelodani a javna je tajna u kakvim uslovima meksikanci žive i umiru na njihovim zatrovanim poljima.

Uze mi slova sa tastature, njihovo uobičajeno licemerje već postaje smešno.
 
2gw95ef.jpg

14nobcm.jpg

292p2sm.jpg

Ovo se desi kada idu uporedo traktor i rakiica :ppozdrav:.
 
Nazad
Vrh